Listopadowe premiery w TTV

Sezon premier w pełni! TTV nie zawiedzie swoich widzów w długie, jesienne wieczory. W listopadzie na antenie pojawi się wiele atrakcyjnych nowości, w tym długo oczekiwany program „Dzieciaki”.

Już 1 listopada pierwsza z nowości – produkcja TTV „Dzieciaki”. Grupa nastolatków uczęszcza na zajęcia prowadzone przez pracowników fundacji „Oto tu chodzi”, założonej przez Piotra Majora. Pod czujnym okiem swoich opiekunów przygotowują spektakl taneczny „Romeo i Julia w nowej odsłonie”. Dzięki wspólnej pracy twórczej dzieciaki mają szansę na odnalezienie i rozwijanie swoich talentów. Pomagają im w tym gwiazdy związane ze Śląskiem, m.in. finalista pierwszej edycji  programu „You Can Dance” Rafał Kryla „Tito”, piłkarz Kamil Kosowski i raper Abradab. W każdym odcinku przedstawiona jest historia jednego z dzieciaków oraz problemy, z którymi się zmaga. Pomimo tego, że są to zwyczajni nastolatkowie, problemy mają często poważne. Ich świat wygląda zupełnie inaczej niż sądzą ich rodzice. Sponsoring, kompromitujące zdjęcia krążące w Internecie, narkotyki, szantaże -€“ z tym muszą sobie radzić na co dzień. Pierwsze spotkanie z „Dzieciakami” na antenie TTV już 1 listopada o godzinie 20:00. Premiery kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o godzinie 21:10.

ttvdzieciaki

2 listopada kolejna premiera. O godzinie 22:00 na antenie TTV pojawi się program, od którego uzależnili się już widzowie na całym świecie. Brytyjska produkcja „4 wesela” przedstawia rywalizacje par o to, kto urządzi najlepsze wesele. Stawka jest wysoka – najlepsi wygrywają wymarzoną podróż poślubną. Czy nie zapomną, o co tak naprawdę chodzi w tym pięknym dniu? To się wyjaśni już 2 listopada o godzinie 22:00.

12 listopada TTV zaprasza na serial dokumentalny „Ekstremalne połowy”. Przyjaciele na morzu i konkurenci na lądzie. Trzy rywalizujące ze sobą załogi rybackie pływające po północnym Atlantyku. Zmagają się z burzami, zimnem i zmęczeniem, ale nigdy się nie poddają. Pierwsze spotkanie z nimi już 12 listopada o godzinie 18:05 na antenie TTV.

ttvekstremalnepolowy

Ciekawie zapowiada się też ostatnia z listopadowych nowości, czyli „Licytuj i niszcz”. Ten amerykański program pokazuje, jakie skarby kryją się w opuszczonych domach. Pracownicy firmy rozbiórkowej „Demolition Danley” podczas licytacji polują na cenne nieruchomości, aby za chwilę je… całkowicie zniszczyć. Zanim jednak zrównają wszystko z ziemią, dokładnie sprawdzają wszystkie domowe zakamarki. Zdarza im się trafiać na prawdziwe skarby. Znaleźli już na automaty do gry w wersji vintage, a także wojskowe medale z czasów wojny secesyjnej. Pasjonujące poszukiwania, niesamowite historie i dużo adrenaliny -€“ to wszystko w „Licytuj i niszcz” 13 listopada o godzinie 21:15 w TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *