LM: Tottenham Hotspur – Real Madryt w TVP1

W 4. kolejce Ligi Mistrzów Tottenham Hotspur zmierzy się z Realem Madryt w boju o pierwsze miejsce w grupie H. Naprzeciw siebie staną wybitni napastnicy: Harry Kane i Cristiano Ronaldo. Transmisja w TVP1, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport już w najbliższą środę, 1 listopada od godz. 20:20.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Harry Kane i Cristiano Ronaldo są jednymi z najskuteczniejszych snajperów na świecie. Każdy z nich zdobył prawie 50 bramek w 2017 roku. Tottenham i Real są także liderami w grupie H Ligi Mistrzów – oba kluby zgromadziły po 7 punktów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn na Santiago Bernabeu padł remis 1:1. Jak zakończy się środowa potyczka?

Mecz z Londynu komentować będą: Jacek Laskowski oraz trener Jacek Magiera. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą byli reprezentanci Polski: Tomasz Frankowski i Radosław Gilewicz.

Tuż po meczu w TVP1 specjalny, godzinny program, w którym będzie można zobaczyć skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych spotkań. Poprowadzi go Rafał Patyra wraz ze swoim gościem – dziennikarzem TVP Sport, Maciejem Iwańskim. Najważniejsze fragmenty meczów Ligi Mistrzów, występy reprezentantów Polski i wszystkie gole można zobaczyć także w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej.

W listopadzie TVP1 będzie transmitować kolejne spotkanie Ligi Mistrzów (22.11) oraz dwa towarzyskie mecze reprezentacji Polski – 10.11 z Urugwajem i trzy dni później z Meksykiem, a także potyczkę mistrzów świata Niemców z wicemistrzami Europy, Francuzami (14.11).

Plan transmisji:

Środa (1 listopada)
Tottenham Hotspur – Real Madryt, godz. 20:20, TVP1

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *