Serial „Agenci paranormalni” w FOX Comedy

Każdy widz, który ma ochotę pośmiać się i zobaczyć, jak wyglądałoby „Z Archiwum X” w wersji komediowej, już niedługo będzie miał na to szansę! Już za kilka dni na FOX Comedy odbędzie się premiera nowego serialu komediowego „Agenci paranormalni” („Ghosted”).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Cyniczny sceptyk Leroy Wright (Craig Robinson, „To już jest koniec”) oraz genialny fanatyk zjawisk nadprzyrodzonych Max Jennifer (Adam Scott, „Wielkie kłamstewka”) zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami. Choć są jak ogień i woda, szybko muszą nauczyć się ze sobą współpracować. W czasie prowadzonych w Los Angeles poszukiwań zaginionego agenta, wykrywają przy okazji działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście.

Choć nie da się nie zauważyć nawiązań do innego popularnego serialu o zjawiskach paranormalnych, odtwórca jednej z głównych ról – Adam Scott – przekonuje, aby nie przyczepiać serialowi łatki parodii „Z Archiwum X”. – Oczywiście trochę inspirowaliśmy się tą produkcją. Nawet stwierdziliśmy, że w tej parze, to ja jestem Daną Scully. Jednak nasza produkcja to serial typu „buddy show”, czyli opowiada o dwóch różnych kolesiach, którzy muszą ze sobą współpracować. Dlatego inspiracją były takie produkcje jak „Glinarz z Beverly Hills” czy „48 godzin”. To były moje ulubione filmy, gdy byłem dzieciakiem, więc tym bardziej cieszę się, że gramy razem w tym serialu – tłumaczy aktor.

„Agenci paranormalni” zadebiutują na FOX Comedy w niedzielę 5 listopada o godz. 16:05.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *