Losowanie grup Mistrzostw Europy U-21 w piłce nożnej w Polsacie Sport

1 grudnia 2016 roku Polsat Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisję z Krakowa z losowania UEFA Under 21 Championship Poland 2017, które w przyszłym roku odbędą się w Polsce. W turnieju zagra dwanaście drużyn Starego Kontynentu, w tym w roli gospodarza Polska.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Sport

Losowanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a od godziny 17:00 Roman Kołtoń oraz stali piłkarscy eksperci Polsatu Sport: Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk i Andrzej Iwan przeanalizują w studiu możliwe scenariusze i potencjalnych rywali Polaków.

Gala losowania piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21 odbędzie się w Kraków Congress Centre, a poprowadzą ją Mateusz Borek i Filip Adamus z PZPN.

UEFA Under 21 Championship Poland 2017, które w całości pokażą sportowe kanały Polsatu, odbędą się w między 16 a 30 czerwca w Polsce. Mecze będą rozgrywane na stadionach w Kielcach, Lublinie, Gdyni, Bydgoszczy, Tychach i Krakowie. Weźmie w nich udział 12 zespołów: Polska, z uczestnikami tegorocznego EURO2016 w składzie: Arkadiuszem Milikiem, Bartoszem Kapustką czy Karolem Linettym, a także Niemcy, Portugalia, Anglia, Hiszpania, Dania, Włochy, Szwecja, Czechy, Serbia, Słowacja i Macedonia. Polacy będą losowani z pierwszego koszyka. Do półfinałów awansują zwycięzcy trzech grup, a także najlepsza drużyna z drugich miejsc. Tytułu mistrzowskiego broni reprezentacja Szwecji.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *