LOTTO Superliga Tenisa Stołowego znów w Sportklubie

Na mocy zawartej umowy Sportklub w każdej serii spotkań transmitował będzie jeden mecz. Zawsze będzie to spotkanie kolejki, a kibice będą mogli zobaczyć je na żywo wyłącznie na antenie stacji. Inauguracja nowego sezonu już 18 września o godz. 18.00 w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia zmierzy się z Lotto ZOOleszczem Gwiazdą Bydgoszcz.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Sportklub

We wrześniu Lotto Superliga Tenisa Stołowego zagości na antenie Sportklubu czterokrotnie – poza meczem rozpoczynającym tegoroczną kampanię, w tym miesiącu zaplanowane zostały jeszcze transmisje z następujących spotkań: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo (mecz rozgrywany na PGE Narodowym w Warszawie, 15 września, godz. 14.00), Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – Lotto ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (27 września, godz. 18.00) oraz Dekorglass Działdowo – PKS Kolping FRAC Jarosław (29 września, godz. 16.00).

Bardzo cieszę się, że spotkania Lotto Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą oni w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazie i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego – powiedział tuż po podpisaniu umowy Zbigniew Leszczyński, Prezes Lotto Superligi Tenisa Stołowego.

Współpraca obejmować będzie nie tylko same transmisje, ale także specjalnie przygotowany magazyn, który obszernie podsumowywał będzie każdą ligową kolejkę. Znajdą się w nim skróty wszystkich meczów danej serii spotkań, a także krótkie wypowiedzi zawodników i trenerów oraz najbardziej aktualne tabele i zestawienia statystyczne.

Konsekwentnie budujemy coraz silniejszą pozycję na rynku, opierając swoją strategię działania na dwóch filarach: transmisjach z mocnych europejskich lig oraz – w coraz szerszym zakresie – na wsparciu i promocji rodzimych rozgrywek. Dlatego też cieszymy się, że do naszego portfolio ponownie zawitała Lotto Superliga Tenisa Stołowego – powiedział Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu.

W sezonie 2019/20 rozgrywki Lotto Superligi Tenisa Stołowego będą czwartą polską ligą regularnie pojawiająca się na antenach Sportklubu. Stacja już wcześniej podpisała umowy na transmisje z Energa Basket Ligi Kobiet i Futsal Ekstraklasy, regularnie relacjonuje także zmagania o mistrzostwo Polski w Bilardowej Ekstraklasie.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *