Mecze Polaków z Słowenią i Austrią na żywo w Polsacie Sport

W piątek, o godzinie 20:35 w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 Reprezentacja Polski zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Słowenii. A w poniedziałek o tej samej porze Biało-Czerwoni powrócą na Stadion PGE Narodowy by tam zmierzyć się z Austrią. Obydwa spotkania komentować będą Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Pozostałe mecze piątej oraz szóstej kolejki eliminacji na sportowych antenach Polsatu. W niedzielę program „Cafe Futbol” prosto ze Stadionu PGE Narodowego.

Po czterech kolejkach eliminacji do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 Biało-Czerwoni, jako jedyna drużyna, mają komplet zwycięstw i zero straconych bramek. Czy w poniedziałek Reprezentacja Polski będzie mogła cieszyć z kolejnych sześciu punktów i będzie już bardzo blisko gry na czwartych z rzędu Mistrzostwach Starego Kontynentu? Pierwszy mecz, ze Słowenią, drużyna Jerzego Brzęczka zagra w piątek, 6 września w Lubljanie. Czy duet Piątek-Lewandowski sforsują obronę dowodzoną przez bramkarza Athletico Madryt – Jana Oblaka? Transmisja spotkania Słowenia-Polska od godziny 20:35 na antenie Polsatu Sport. Mecz skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport od godziny 18:00. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Jerzy Engel i Paweł Golański. Przegląd prasy przedstawi Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania związane z piątkowym meczem zaprezentuje Szymon Rojek. Najciekawsze akcje w przerwie meczu oraz po końcowym gwizdku przeanalizują Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.

A już w poniedziałek, 9 września, Biało-Czerwoni będą podejmować na PGE Narodowym Reprezentację Austrii. Drużyna z Marko Arnautovicem na czele na pewno będzie chciała zrewanżować się za przegrany pierwszy mecz 0:1 na Stadionie Ernsta Happela w Wiedniu. Transmisja spotkania Polska-Austria od godziny 20:35 na antenie Polsatu Sport. Mecz skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Wywiady z gośćmi na Stadionie PGE Narodowym przeprowadzać będą Marcin Feddek i Tomasz Smokowski.

W studiu Polsatu Sport analizy i komentarze przedstawią Paulina Chylewska i jej goście, wśród nich m.in. Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański i Adam Matysek. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg, ciekawostki związane z meczem Polska-Austria zaprezentuje Szymon Rojek, a analizy najbardziej interesujących akcji w meczu przedstawią Dariusz Wdowczyk i Tomasz Łapiński. W studiu na Stadionie PGE Narodowym najświeższe komentarze przedstawią Bożydar Iwanow,Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Jerzy Engel. Początek studia o godzinie 18:00 w Polsacie Sport.

Z pozostałych spotkań najbardziej interesująco zapowiada się mecz grupy C, w którym Niemcy zmierzą się z Holandią. Transmisja od godziny 20:35, w piątek, 6 września, na antenie Polsatu Sport Extra. Mecz skomentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Hajto. Pozostałe mecze piątej i szóstej kolejki eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 na sportowych antenach Polsatu. Szczegółowy plan transmisji na stronie polsatsport.pl. Skróty spotkań od czwartku do wtorku od godziny 23:30 na antenie Polsatu Sport w Magazynach Eliminacji Mistrzostw Europy.

A już w niedzielę, 8 września, o godzinie 11:00 na antenie Polsatu Sport magazyn „Cafe Futbol” prosto ze Stadionu PGE Narodowego. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Tomasz Hajto, Artur Wichniarek i Roman Kołtoń.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *