„Love Island Polska” w Polsacie

One piękne, młode, chcą się zakochać i przeżyć niezapomniany romans. Oni przystojni, odważni, ale jednak samotni. Wszyscy pragną tego samego i w programie „Love Island Polska” dostaną taką szansę. A ich miłosne przygody będzie można oglądać od jesieni w Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Love Island” to hit wśród programów telewizyjnych, a jego uczestnicy zyskują wszędzie ogromną popularność. Show budzi ogromne emocje, zarówno wśród uczestników jak i widzów. Nic dziwnego, w końcu chodzi o dobrą zabawę! Teraz przyszedł czas na polską wersję, którą pokaże Telewizja Polsat. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Single i singielki, którzy zostaną wybrani w castingu, zamieszkają pod jednym dachem ekskluzywnej willi, do której nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Uczestnicy nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu śledzą każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary musi opuścić Love Island. Na jej miejsce pojawia się nowy bohater, który pragnie szczęścia i może zachwiać dotychczasowymi układami…

Uczestnicy będą dostawali specjalne zadania, które pozwolą lepiej się poznać, a nawet podjąć decyzję o ewentualnej zmianie partnera lub partnerki. Nie zabraknie też specjalnych niespodzianek, gości czy romantycznych gestów.

Ale w tym programie wiele do powiedzenia mają także widzowie. Mogą zadecydować o losie uczestników oraz zadaniach, które dostają. Jednym słowem mają dużą władzę i wiele od nich zależy. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi tez zdobyć serca widzów. To będzie istny rollercoaster emocji!

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zawalczyć o siebie i przeżyć 7-tygodniową przygodę życia w prawdziwym raju, zgłoś się do „Love Island Polska”! Zapraszamy do udziału w castingu na stronie loveislandpolska.pl

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *