Serial „Obsesja Eve” wraca z nowym sezonem do HBO GO i HBO3

Sandra Oh, nagrodzona za tę rolę Złotym Globem, oraz Jodie Comer powracają w kontynuacji historii o dwóch silnych osobowościach, które prowadzą ze sobą wciągającą grę w kotka i myszkę. W serialu Obsesja Eve agentkę MI6 i psychopatyczną zabójczynię łączy… prawdziwa obsesja. Premiera drugiego sezonu tej produkcji odbędzie się już w sobotę, 6 kwietnia w HBO GO. Na antenie HBO3 emisja zaplanowana została od 5 maja.

Sprawdź godziny emisji serialu „Obsesja Eve” w PROGRAMIE TV

Eve (Sandra Oh) jest agentką MI6, Villanelle (Jodie Comer) natomiast to piękna, psychopatyczna zabójczyni. Kobiety łączy obopólna obsesja na swoim punkcie. Do ich historii wracamy w tym samym momencie, w którym zostawiliśmy je poprzednio. Drugi sezon otwiera scena, w której Eve zatacza się i nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Agentka musi znaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Tym bardziej, że nie jest jedyną osobą, która jej szuka…

W role głównych bohaterek wcielają się wyróżniona Złotym Globem i nominacją do nagrody Emmy za stworzoną przez siebie kreację Sandra Oh (serial Chirurdzy) oraz Jodie Comer (serial Doktor Foster).

Obsesja Eve to oparty na powieści Luke’a Jenningsa serial, za produkcję którego odpowiada Sid Gentle Films Ltd. Jego producentami wykonawczymi są Sally Woodward Gentle (Morderca z Whitechapel), Lee Morris (Przeklęta liga), Phoebe Waller-Bridge (Han Solo: Gwiezdne wojny – historie), Gina Mingacci (Piękne dziewczyny) oraz Emerald Fennell (serial The Crown), która jest także główną scenarzystką serialu. Wśród współproducentów są także Sandra Oh i Francesca Gardiner. Za reżyserię odpowiada ponownie m.in. Damon Thomas, który jest również producentem wykonawczym. Nowy sezon reżyserują także Lisa Brühlmann i Francesca Gregorini.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Premiera drugiego sezonu serialu Obsesja Eve (Killing Eve) odbędzie się w HBO GO już w sobotę 6 kwietnia, kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w soboty. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została od 5 maja o godz. 22:00.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *