Mistrzostwa świata w snookerze na żywo tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Przed nami najważniejszy turniej snookerowy roku, czyli mistrzostwa świata rozgrywane w Sheffield. Przez ponad dwa tygodnie legendarne Crucible Theatre będzie areną pasjonujących meczów największych gwiazd snookera. Transmisje od 20 kwietnia do 6 maja tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Nowością w ofercie stacji będzie studio internetowe z udziałem komentatorów i ekspertów kanału, które widzowie będą mogli oglądać w decydującej fazie turnieju.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w snookerze w PROGRAMIE TV

Przez ponad dwa tygodnie w legendarnym Crucible Theatre 32 zawodników będzie walczyć o najważniejszy tytuł w snookerze, o którym marzy każdy w stawce. Ronnie O’Sullivan, Mark Selby, Neil Robertson, Kyren Wilson, Judd Trump – długo można wymieniać zawodników, którzy mogą liczyć się w walce o mistrzostwo świata. Głównym faworytem jest O’Sullivan, dla wielu najwybitniejszy gracz w historii, pięciokrotny mistrz świata, numer 1 w rankingu i ambasador Eurosportu. Genialny Anglik czeka na kolejny triumf od 2013 roku. Tytułu bronić będzie Walijczyk Mark Williams, który w ubiegłorocznym finale pokonał Johna Higginsa 18:16.

Mistrzostwa świata budzą fascynację. Dla widzów, ekspertów i komentatorów to prawdopodobnie najlepszy turniej do oglądania, jaki można sobie wyobrazić – powiedział Ronnie O’Sullivan, ambasador Eurosportu.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Eurosport pokaże ponad 120 godzin transmisji z Sheffield na antenie Eurosportu 1 i w Eurosport Playerze. Najlepszy komentarz zapewnią m.in. Rafał Jewtuch i Przemysław Kruk oraz Michał Ebert i Grzegorz Biernadski. W decydującej fazie turnieju, od 2 do 6 maja, stacja zaprosi także widzów do śledzenia internetowego studia, w którym komentatorzy i eksperci kanału wraz z zaproszonymi gośćmi będą analizować najważniejsze wydarzenia z Crucible. Nie zabraknie w nim specjalnie przygotowanych materiałów o tajnikach snookera oraz interakcji z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Więcej informacji o mistrzostwach świata w tym materiały wideo, najpiękniejsze zagrania, artykuły i eksperckie analizy na stronie eurosport.pl.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *