„Rock w grach” na antenie Polsat Games

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Youtuberów w Polsce, Remigiusz „Rock” Maciaszek rusza w Polsat Games z własnym programem „Rock w grach”. Premierowy odcinek zobaczymy w Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Games

„Rock w grach” to nowa wieczorna propozycja w ofercie stacji. W programie Remigiusz „Rock” Maciaszek będzie specjalnie dla widzów Polsat Games będzie ogrywał najnowsze gry z kategorii „AAA”. Terminem tym określa się gry z największymi budżetami produkcyjnymi, od których oczekuje się najwyższej jakości i świetnych wyników sprzedaży. W pierwszych odcinkach zobaczymy m.in.:

– Sekiro: Shadows Die Twice, czyli przygodową grę akcji, w której gracze przenoszą się do alternatywnej rzeczywistości w piętnastowiecznej Japonii i wcielają się w rolę tytułowego „Sekiro” czyli „jednorękiego wilka”, którego zadaniem jest uratowanie swojego pana.

– Devil May Cry 5 – piąta już odsłona przygód pół człowieka, pół demona Dantego, nastawiona na widowiskowe sekwencje walki.

– Tom Clancy’s The Division 2 – kontynuacja popularnej gry akcji nastawiona na zabawę w systemie multiplayer, sygnowana nazwiskiem słynnego amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych m.in. zekranizowanego „Polowania na Czerwony Październik”.

– Borderlands Game of The Year Edtion – odnowiona i rozbudowana edycja pierwszej części gry z pogranicza strzelanek (FPS) oraz gier fabularnych (RPG), w której gracze trafiają na niegościnną planetę Pandora w poszukiwaniu mitycznej krypty gdzie czekają wielkie skarby.

Odcinki „Rock w grach” po emisji na antenie Polsat Games będą również dostępne do obejrzenia w telewizji internetowej IPLA oraz w serwisie YouTube. Powtórki programu w Polsat Games, w każdy czwartek o 22:30 i soboty o 20:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *