„Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Polsatu

Czas na trzecią edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji powróci na antenę Polsatu i serwisu ipla.tv już 28 lutego! Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Kto tym razem zamieszka na Wyspie miłości?

Sprawdź godziny emisji „Love Island. Wyspa miłości” w PROGRAMIE TV

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie było innego wyjścia – uwielbiany przez widzów format powraca i to szybciej niż dotychczas. Premierowy trzeci sezon, Polsat wyemituje już wiosną. A to oznacza, że miłosne zawirowania Wyspiarzy i ich emocje zawładną Wyspą miłości za niespełna miesiąc! Ta edycja będzie inna niż poprzednie. Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o Love Island wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników – to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowaliśmy.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Premierowy odcinek 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” wyjątkowo pokażemy w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *