Telewizja Polska rusza z kanałem TVP Kobieta

W marcu wystartuje TVP Kobieta – nowy kanał tematyczny skierowany do kobiet. W ramówce TVP Kobieta znajdą się nowe, inspirujące produkcje własne, znakomite formaty zagraniczne, a także popularne filmy i seriale.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Telewizja Polska od lat konsekwentnie poszerza swą ofertę programową, uruchamiając nowe kanały tematyczne. Bardzo się cieszę, że w niespełna pół roku od inauguracji kanału TVP Dokument mogę zapowiedzieć kolejną nowość, która już wkrótce wzbogaci portfolio nadawcy publicznego. TVP Kobieta to pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestylowy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – podkreśla Prezes Zarządu TVP, Jacek Kurski.

TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek.

Ramówka kanału będzie różnorodna, ma trafiać w gusta wszystkich kobiet i tych skupionych na rodzinie – w tym młodych mam, ale także kobiet aktywnych zawodowo.

W ofercie TVP Kobieta będą programy lifestylowe dotyczące mody, urody, pielęgnacji, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, poranne treningi z TVP Kobieta, ale także ciekawe filmy dokumentalne, czy reportaże dotyczące ważnych kwestii społecznych.

Kanał TVP Kobieta stawia na własne produkcje, programy autorskie gwiazd oraz popularne formaty zagraniczne. Wśród tych ostatnich są m.in.: „Najlepsze pod słońcem” brytyjski program o poszukiwaniu idealnych nieruchomości, „Piękne i samotne”, modowy „Na tropie stylu” oraz serial dokumentalny „Ofiary operacji plastycznych”. Wzruszające wywiady „Kobiety w drodze” Marty Manowskiej czy „Ulepieni z pasji” Miłki Raulin to tylko niektóre propozycje własne na start kanału. W cyklu „Inspiracje TVP Kobieta” wyjątkowe filmy dokumentalne m. in. dokument o Coco Channel czy „Antyle Chopina”.

W wieczornym paśmie filmowym, widzowie zobaczą największe filmowe przeboje, w tym już w marcu m.in.: „La La Land”, „Dirty Dancing”, „Pozycja obowiązkowa”, „Czekolada”, „Whitney”.

Na antenie TVP Kobieta pojawi się też popularny serial „Velvet” – opowieść o romansie ubogiej krawcowej z synem potentata modowego. Akcja rozgrywa się w Hiszpanii w latach 50. i 60. XX wieku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *