LP wystąpi w radiowej Trójce

W niedzielę 29 stycznia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Laura Pergolizzi. Znakomita amerykańska wokalistka i kompozytorka podczas koncertu w Trójce zaprezentuje się w akustycznym secie, który poprzedzi rozmowa z Piotrem Metzem. Transmisja na antenie Trójki od godziny 19:05.

Artystka przyjeżdża do Polski promować swój nowy singiel „Other People”. To drugi utwór promujący jej najnowszy album „Lost On You”, który rozsławił wielki przebój o takim samym tytule – zarazem jedna z najchętniej słuchanych piosenek 2016 roku (ponad 30 mln odsłon na kanale YouTube).

W oczekiwaniu na nowy album LP wydała na początku 2016 roku EP-kę „Death Valley”. Wydawnictwo było małym przedsmakiem tego, co znajdzie się na płycie „Lost On You”. Oprócz utworów znanych z „Death Valley”, na nowy album trafiło pięć kolejnych, premierowych nagrań. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik – Nate Campany.

LP, czyli Laura Pergolizzi urodziła się w 1981 roku na Long Island k/Nowego Jorku. Pierwsza jej płyta „Heart Shaped-Scar” ukazała się w 2001 roku. „Lost On You” to jej czwarty studyjny materiał. Artystka ma na koncie również hity dla takich gwiazd, jak: Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora oraz The Backstreet Boys.

W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej wokalistka wykona akustyczny set z gitarzystą Johnem Davidem Carrerą. Przed występem wywiad z Laurą przeprowadzi Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Trójki.

Transmisja koncertu na antenie Trójki w niedzielę 29 stycznia od godziny 19:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *