Łukasz Durajski wygrał 3. edycję „Bitwy o Dom”

We wczorajszym odcinku „Bitwy o dom” widzowie zdecydowali, że na własnoręcznie urządzonych 58m2 na warszawskiej Białołęce zamieszka Łukasz Durajski. Zwycięzcę, który klucze do swojego nowego mieszkania otrzymał z rąk Małgorzaty Rozenek, Natalii Nguyen i Tomasza Pągowskiego, ogłosiła Kinga Rusin.

Do finału zakwalifikowały się trzy rodziny – Agnieszka i Łukasz Czyżniakowie, Łukasz Durajski, oraz Ola i Kornelia z Katowic. Od początku programu zmagali się z trudami i niepowodzeniami, które napotykali podczas remontu swojego wymarzonego mieszkania. Wygrali walkę z czasem. Spędzili ponad 500 godzin na malowaniu ścian, kładzeniu płytek, a także na samodzielnym robieniu mebli. Pomimo braku snu, wszyscy zgodnie twierdzą – było warto!

Łukasz Durajski to młody lekarz pediatra, który na początku roku przeniósł się do Warszawy, by pracować na oddziale endokrynologicznym w Centrum Zdrowia Dziecka. Pochodzi z małej miejscowości – Zbiersk, gdzie razem z rodzicami i dwójką rodzeństwa mieszkał w niewielkim mieszkaniu. W programie udało mu się z sukcesem wykończyć mieszkanie dzięki własnemu uporowi, odkrytemu talentowi do urządzania wnętrz, ale przede wszystkim dzięki bardzo dużemu wsparciu ze strony rodziny, którą można było poznać w poszczególnych odcinkach „Bitwy o Dom”.

W poprzednich edycjach zwyciężyli Piotr i Roksana Gogolewscy z Łodzi oraz Ewa i Kamil Boguszewscy z Gdańska.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *