Luty 2019 w HBO GO

W lutym w serwisie HBO GO zadebiutują kolejne nowe filmy i seriale. Miesiąc rozpocznie się od serialowych premier, tj. Prawo Artura – komedii pokazującej historię nieszczęśliwego mężczyzny, który postanawia pozbyć się swojej żony, oraz serialu inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami – I am the Night opowiadającego o nastolatce, która zrobi wszystko, aby poznać prawdę o swojej przeszłości. W głównej roli w serialu wyreżyserowanym przez Patty Jenkisn występuje Chris Pine. W drugiej połowie miesiąca widzów czeka premiera serialowej komedii Cudotwórcy o perypetiach dwóch aniołów, które próbują przekonać Boga, aby nie niszczył Ziemi i nie skazywał ludzkości na zagładę. W produkcji tej występują Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe.

Sprawdź ofertę HBO GO w katalogu VOD

Z kolejnymi sezonami powrócą też takie produkcje jak: Współczesna rodzina – serial komediowy przedstawiający codzienne życie wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny, czy drugi sezon Syreny – serialu o tajemniczej dziewczynie, która pewnego dnia zjawia się w Bristol Cove, miasteczku będącym niegdyś domem dla syren. Swoje premiery będą mieć także kontynuacje dwóch produkcji HBO, tj.: Odpałowe królowe – program komediowy, którego gwiazdami są Jessica Williams i Phoebe Robinson, oraz pełen sarkazmu i ironii show Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. W nadchodzącym miesiącu do serwisu HBO GO dodane zostaną także trzy sezony serialu z Kevinem Baconem w roli emerytowanego agenta FBI, który pomaga złapać mordercę – The Following.

Dla amatorów obrazów pełnometrażowych też nie zabraknie nowości. Będą wśród nich m.in. najnowszy film HBO z Jeffreyem Wrightem w roli głównej – Prawdziwy gangster (O.G.), przedstawiający historię mężczyzny osadzonego w więzieniu o zaostrzonym rygorze, którego zbliżające zakończenie kary i wyjście na wolność stają nagle pod znakiem zapytania, a także film Bękarty z Owenem Wilsonem oraz Edem Helmsem w rolach braci bliźniaków, którzy postanawiają odnaleźć swojego ojca. A w dniu święta zakochanych emisja filmu Walentynki opowiadającego historie kilkunastu osób zmagających się z sercowymi wyzwaniami, w obsadzie znaleźli się Julia Roberts, Ashton Kutcher, Jennifer Garner, Patrick Dempsey czy Bradley Cooper.

W lutym również najmłodsi widzowie znajdą dla siebie nowe propozycje filmowe i serialowe, wśród nich sympatyczny familijny film Piotruś Królik o krnąbrnym króliku, który nieustannie wkrada się do ogrodu warzywnego, oraz nowe sezony amerykańskiego serialu animowanego Pora na przygodę! O perypetiach żądnego przygód, nastoletniego chłopca o imieniu Finn oraz jego przybranego brata – żółtego psa Jake’a.

Biblioteka HBO GO powiększy się też o nowe filmy dokumentalne – produkcję HBO Breslin i Hamill: Mistrzowie reportażu przedstawiająca sylwetki Jimmy’ego Breslina oraz Pete’a Hamilla, dwóch pisarzy, którzy w drugiej połowie XX wieku zdefiniowali nowojorskie dziennikarstwo, oraz Pamiętniki z Oslo przedstawiające kulisy tajnych rozmów, które doprowadziły do podpisania izraelsko-palestyńskich Porozumień z Oslo.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 250 seriali.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *