Luty nie z tego świata na kanałach AXN White i AXN Black

W nadchodzącym miesiącu AXN White zabierze widzów w burzliwe nurty historii. 8 lutego stacja wyemituje 2. sezon serialu „Outlander” – połączenia dramatu, romansu i science-fiction. 16 lutego widzowie zobaczą 5. sezon serialu „Elementary” – współczesnej opowieści o XIX-wiecznym, ekscentrycznym detektywie Sherlocku Holmesie. Na widzów AXN Black od 17 lutego czekają natomiast premierowe odcinki 6. sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” – historii nastolatka, który z dnia na dzień stał się wilkołakiem.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Akcja serialu „Outlander” toczy się równolegle w dwóch epokach: w latach 40-tych XVIII i XX wieku. Brytyjska sanitariuszka, Claire Randall (w tej roli Caitriona Balfe), po pięciu latach wojny odnajduje swojego męża Franka (Tobias Menzies). Podczas miesiąca miodowego, niespodziewanie przenosi się do 1743 roku, w samo serce szkocko-angielskiego konfliktu. Oskarżona o szpiegostwo, przybyszka z przyszłości zostaje uwięziona na rozkaz Columa MacKenzie (Gary Lewis). Praktyczna znajomość medycyny sprawia, że Claire wkrótce trafia do łask szkockich rebeliantów i wpada w oko młodemu wojownikowi, Jamiemu Fraserowi (Sam Heughan). Stopniowo pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy mężczyznami z dwóch różnych światów. W nowym sezonie serialu, po śmierci Jamiego, Claire powraca do 1948 roku i razem z Frankiem postanawiają wychować dziecko, które nosi. Szybko jednak wraca wspomnieniami do XVIII-wiecznej Francji i życia z Jamiem w Paryżu. Premiera 2. sezonu serialu „Outlander” w środę 8 lutego o godzinie 21:05 w AXN White. Kolejne odcinki w każdą środę o godzinie 21:05.

Serial „Elementary” to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw. W nowym sezonie serialu Joan i Sherlock zajmą się rozwiązaniem kolejnych zagadkowych morderstw w Nowym Jorku. Premiera 5. sezonu serialu „Elementary” w czwartek 16 lutego o godzinie 21:05 w AXN White. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 21:05.

Serial „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” to niezwykła historia przeciętnego nastolatka, Scotta McCalla (w tej roli Tyler Posey), który ulega gwałtownej przemianie po ugryzieniu przez tajemnicze zwierzę. Z dnia na dzień staje się zwinny, wysportowany i pewny siebie. Wkrótce odkrywa, że stał się wilkołakiem. W 6. sezonie serialu Scott ponownie będzie musiał udowodnić, że zasługuje na miano przywódcy stada. Wraz z przyjaciółmi stanie do walki z tajemniczymi Ghost Riders, którzy porywają mieszkańców miasta. Premiera 6. sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” w piątek 17 lutego o godzinie 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w każdy piątek o godzinie 21:05.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *