„M jak miłość” z rekordową oglądalnością i Mateuszem Janickim (zdjęcie)

W poniedziałek 14 kwietnia w „M jak miłość” w TVP2/HD pojawi się nowy bohater i nie będzie to jedyna niespodzianka tego granego już od 14 lat najchętniej oglądanego serialu w Polsce, który właśnie ustanowił kolejny rekord: 1 kwietnia oglądało go aż 7 mln 556 tys.osób, co było najlepszym wynikiem od jesieni 2012 roku… czyli prawie co drugi Polak siedzący wtedy przed telewizorem i więcej niż co piąty z wszystkich powyżej 4 roku życia.

O popularności „M jak miłość” decyduje m.in. wielowątkowa, wciągająca fabuła i ciekawa obsada aktorska – w serialu występują zarówno artyści z dużym dorobkiem, jak i młodzi. W poniedziałek 14 kwietnia w 1056 odcinku pojawi się nowy bohater: doktor Wojciech Markowski. Rolę tę zagrał Mateusz Janicki, który popularność zdobył m.in. dzięki roli w serialu „Nad rozlewiskiem”, a ostatnio widzowie mogli go oglądać w komedii „Wkręceni”. Urodzony w Krakowie młody aktor występował też w innych serialach TVP: „Komisarz Alex” i „Czas honoru”, a także w Teatrze Telewizji, m.in. w spektaklach „Doktor Halina”, „Sprawa Emila B.” i „Moje pierwsze honorarium”. W „M jak miłość” Wojciech Markowski pozna Jankę i od razu spróbuje podbić jej serce. Kilka godzin po pierwszym spotkaniu, zapuka do jej drzwi i zaprosi dziewczynę na wieczorną imprezę. Czy flirt przerodzi się w prawdziwy romans i miłość?

Nowych wymiarów nabierze także przyjaźń Marka (Kacper Kuszewski) z Ewą (Dominika Kluźniak). Główny bohater serialu TVP2 planuje romantyczne oświadczyny nad jeziorem, ale ukochana zaskoczy go swoim zachowaniem. Czy po nietypowych oświadczynach nastąpi równie nietypowy ślub? Odpowiedź – tylko na antenie TVP2 HD, w premierowych odcinkach „M jak miłość”.

Jesienią 2013 roku średnia widownia serialu Dwójki wyniosła 6 mln 615 tys. osób (udziały 41,8%). W tym roku średnio każdy odcinek oglądało już 7 mln 141 tys. widzów przy udziałach 42,7%. To jedyny w Polsce masowo oglądany serial, którego i tak już ogromna widownia w tym roku systematycznie rośnie.

ODCINEK 1056 M jak milosc na zdj    Joanna Osyda , Mateusz Janicki

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *