Maciej Bral dyrektorem generalnym Fox Networks Group w Europie Środkowej

Fox Networks Group (FNG) ogłosił, że Maciej Bral objął stanowisko dyrektora generalnego FNG w Europie Środkowej.

Sprawdź ofertę kanałów FOX w PROGRAMIE TV

Maciej Bral będzie odpowiedzialny za rozwój, realizację oraz komunikację strategicznych celów wszystkich spółek Fox Networks Group (FNG) oraz National Geographic Partners (NGP) w regionie Europy Środkowej, czyli w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech i będzie pracować w Warszawie. Pracę na nowym stanowisku rozpoczął 1 marca i będzie podlegać Carlosowi Ortedze, wiceprezesowi FNG w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nieustannie rozwijamy działalność w Europie Środkowej, a Maciej wnosi do naszej firmy niezwykle cenne, zróżnicowane doświadczenie, które pozwoli mu szybko wejść w nową rolę i uzyskać błyskawiczne efekty. Bardzo cieszymy się, że dołączy do naszego zespołu, aby kierować spółką FNG w Europie Środkowej – powiedział Carlos Ortega, wiceprezes FNG w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Maciej Bral pracuje w branży od ponad 20 lat. Ostatnio pracował w The Walt Disney Company, gdzie m.in. pełnił w londyńskim biurze obowiązki dyrektora generalnego Disney Channels w regionie rynków wschodzących (EM), jak i Europy Środkowo-Wschodniej. W czasie wieloletniej pracy w firmie The Walt Disney Company kierował kluczowymi projektami, m.in. uruchomieniem odkodowanego kanału Disney Channel w Turcji, rebrandingiem kanału Jetix oraz ekspansją Disneya na wszystkich rynkach, za które był odpowiedzialny.

Fox Networks Group posiada w swoim portfolio wyjątkowe marki telewizyjne, które mają ogromny wpływ na rynek i publiczność na całym świecie. Bardzo się cieszę, że będę częścią ich dalszej ekspansji na rynkach Europy Środkowej, które charakteryzują się ogromną dynamiką wzrostu i mają duży potencjał – powiedział Maciej Bral, dyrektor generalny FNG w Europie Środkowej.

Źródło: Fox Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *