Coma z nowymi piosenkami na koncercie w radiowej Trójce

W niedzielę 4 marca w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Coma. Podczas koncertu w Trójce popularny rockowy zespół, którego wokalistą i liderem jest Piotr Rogucki, zagra piosenki z najnowszego, wydanego jesienią ub.r. albumu „Metal Ballads vol. 1”. Początek transmisji o godz. 19.05.

Powstali dokładnie 20 lat temu – w 1998 roku w Łodzi. A zadebiutowali 6 lat później albumem „Pierwsze wyjście z mroku”. Popularność przyniósł im przebojowy singiel „Spadam” oraz – uwielbiana przez fanów – piosenka „Leszek Żukowski”. W czym spora zasługa charyzmatycznego wokalisty i tekściarza Piotra Roguckiego, dzięki któremu występy Comy przeradzają się w małe, rockowe spektakle.

Na koncie mają już 6 albumów studyjnych, z których ostatni – „Metal Ballads vol. 1” – ukazał się w październiku 2017 roku. Zawiera on – jak mówią sami muzycy: „jedenaście piosenek utrzymanych w charakterze publicystyczno-erotycznym, z mocnym, rockowym sznytem”. Za brzmienie tej płyty odpowiada Paweł Cieślak – producent i klawiszowiec Comy, który nadał nowego, świeżego brzmienia muzyce swojego zespołu.

W Trójce grupa wystąpi w składzie: Piotr Rogucki (wokal), Dominik Witczak (gitara), Marcin Kobza (gitara), Rafał Matuszak (gitara basowa), Adam Marszałkowski (perkusja) i Paweł Cieślak (elektronika, syntezatory).

Początek koncertu oraz transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę 4 marca o godz. 19.05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *