Maciej Orłoś w zespole kanału WP1

Od listopada 2016 roku Maciej Orłoś rozpoczyna pracę w Telewizji WP, której kanał WP1 startuje 2 grudnia. Będzie gospodarzem serwisu #dziejesięnażywo.

#dziejesięnażywo to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym.

W moim życiu dzieje się… Po 25 latach przyszedł czas na nowe otwarcie. Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie. Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji – krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru… Jeśli brzmi znajomo, to… cóż – ja inaczej nie potrafię. Do zobaczenia! – powiedział Maciej Orłoś

Maciej Orłoś: dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań „Teleexpressu”. Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP. Oprócz „Teleexpressu” prowadził też cykliczne programy m.in. „Oko w oko”, „A to Polska właśnie”, „Trochę kultury”, „300 procent normy”, „Nie ma jak Polska” i „Wielkie Testy”. Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

Źródło: Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *