Maciej Stec w zarządzie Cyfrowego Polsatu

Rada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu na posiedzeniu w dniu 4 listopada 2014 roku podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 4 listopada 2014 roku do składu Zarządu Macieja Steca i powierzyła mu funkcję Członka Zarządu.

Maciej Stec pełni obecnie funkcję Członka Zarządu Telewizji Polsat Sp. z o.o. oraz Dyrektora Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych.

Maciej Stec posiada bogate doświadczenie, unikalne kompetencje i szeroką wiedzę o rynku telewizyjnym, dzięki czemu jego obecność w Zarządzie umożliwi Grupie dalszą skuteczną realizację celów i strategii największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce i naszym regionie Europy.

Maciej Stec, dzięki znajomości rynku mediów i reklamy oraz potrzeb polskich konsumentów, w doskonały sposób łączy umiejętności kreacji treści oraz ich monetyzacji i jestem przekonany, że będzie stanowił istotne ogniwo Zarządu, przyczyniając się do efektywnej realizacji synergii w ramach obszarów mediów i telekomunikacji w Grupie Polsat – powiedział Zygmunt Solorz-Żak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *