„Mad Max”, „Dzień Świra”, „Spartakus: Zemsta” w maju w TV Puls

W tygodniu 4-10 maja TV Puls pokaże kilka kultowych filmów, rewelacyjny horror i rozpocznie emisję drugiego sezonu spektakularnego serialu o losach Spartakusa.

Tydzień zacznie się od wyjątkowo Mocnego Sobotniego Kina. W sobotę, 4 maja, TV Puls pokaże kultowy film „Mad Max” z Melem Gibsonem w roli głównej, a chwilę później pełną absurdalnego poczucia humoru komedię „Człowiek, który gapił się na kozy” z całą plejadą gwiazd, takich jak Ewan McGregor, George Clooney, Jeff Bridges i Kevin Spacey. W niedzielę, 5 maja, widzowie TV Puls zobaczą kolejny rewelacyjny film -€“ tym razem będzie to równie świetna, co gorzka komedia „Dzień Świra” z Markiem Kondratem. Tego samego dnia TV Puls rozpocznie emisję drugiego sezonu spektakularnego serialu o losach Spartakusa -€“ „Spartakus: Zemsta”. We wtorek, 7 maja, coś dla fanów talentu i urody Sophie Marceau -€“ komedia „Zagubione znalezione”. A już 9 maja Vin Diesel wystąpi w nietypowej dla siebie roli… opiekuna dla dzieci w komedii „Pacyfikator”. Z kolei piątkowy wieczór stacja zarezerwowała dla fanów horrorów -€“ film „Zejście 2”, równie dobra kontynuacja rewelacyjnej pierwszej części, powinien zadowolić każdego zwolennika gatunku.

Same atrakcje również w Weekendowym Kinie skierowanym do młodszych Widzów. W sobotę, 4 maja, TV Puls rozpocznie emisję świetnej serii filmów dokumentalnych „Bindi: opowieści z dżungli”, w którym córka słynnego podróżnika przybliża dzieciom zwierzęta ze wszystkich kontynentów. A w sobotę i niedzielę stacja pokaże ponadto cieszące się dużym powodzeniem wśród dzieci animacje „Barbie jako Księżniczka Wyspy” i „Barbie Syrenkolandia”.

„Mad Max”
akcja, Australia 1980, reż. George Miller, wyst.: Mel Gibson, Hugh Keays-Byrne, Joanne Samuel
Australia. Policjant miejscowej drogówki Max Rochtansky zajmuje się głównie łapaniem piratów drogowych. Nie angażuje się w walkę z bardziej zorganizowaną przestępczością. Jednak sytuacja zmienia się w momencie, gdy ginie jego przyjaciel, a następnie gang motocyklowy zabija mu rodzinę. Max odchodzi z policji i postanawia w pojedynkę wymierzyć im sprawiedliwość…
Emisja: sobota, 4 maja, godzina 20:00

„Człowiek, który gapił się na kozy”
komedia, USA 2010, reż. Grant Heslov, wyst.: Ewan McGregor, George Clooney, Jeff Bridges, Kevin Spacey
Podczas pobytu w Kuwejcie reporter Bob Wilton szuka sensacyjnego tematu do reportażu. Przypadkiem poznaje Lyna Cassady’ego opowiadającego mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Lyn twierdzi bowiem, że należy do eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny. Dzięki niej żołnierze będą wykorzystywać do walki nie broń, a paranormalne zdolności. Niestety, założyciel jednostki Bill Django przepadł bez wieści i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie historii swojego życia, rusza razem z nim na poszukiwanie zaginionego…
Emisja: sobota, 4 maja, godzina 21:55

„Dzień Świra”
komedia, Polska 2002, reż. Marek Koterski, wyst.: Marek Kondrat, Michał Koterski, Andrzej Grabowski, Piotr Machalica
Adaś Miauczyński, 49-letni rozwiedziony polonista, żyje w kręgu swoich natręctw i nie potrafi się wyrwać z nudy i rutyny dnia codziennego. „Dzień Świra” to kultowy film Marka Koterskiego, równie zabawny, co gorzki. Pozycja obowiązkowa.
Emisja: niedziela, 5 maja, godzina 20:00

„Spartakus: Zemsta”
serial akcji, USA 2012, wyst.: Dustin Clare, Liam McIntyre, Lucy Lawless, Manu Bennett
Po zabiciu Batiatusa gladiatorzy ze Spartakusem na czele uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus będzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii. W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lukrecja, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusz Klaudiusz Glaber.
Emisja 1. odcinka: niedziela, 5 maja, godzina 23:05

„Zagubione znalezione”
komedia, USA 1999, reż. Jeff Pollack, wyst.: Sophie Marceau, David Spade
Młody właściciel restauracji zakochuje się w pięknej sąsiadce, której ani w głowie romantyczne amory. Ślepy traf chce, że ginie jej pies, którego uwielbiała nad życie. Zakochany młodzieniec korzystając z okazji czuje, że nadszedł jego czas. Pewny jest, że jeśli pomoże dziewczynie odnaleźć ukochanego czworonoga, na zawsze zaskarbi sobie jej serce. Poszukiwania zmieniają jego życie w piekło więc… Czy i tym razem prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody?
Emisja: wtorek, 7 maja, godzina 20:00

„Pacyfikator”
komedia, USA/Kanada 2005, reż. Adam Shankman, wyst.: Vin Diesel, Brittany Snow
Porucznik Shane Wolfe, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S., sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku świata. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swojej karierze. Ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Porucznik musi też wykryć sprawców całego zamieszania, co jest niczym w porównaniu z opanowaniem gromadki pięciorga dzieciaków!
Emisja: czwartek, 9 maja, godzina 20:00

„Zejście 2”
horror, Wielka Brytania 2009, reż. Jon Harris, wyst.: Gavan O’Herlihy, Jessika Williams, Krysten Cummings, Michael Reynolds, Shauna Macdonald
Oszołomiona i zakrwawiona po traumatycznych przejściach Sarah Carter cudem ocalała z masakry. Miejscowy szeryf zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, by pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych przyjaciółek. Kiedy ekipa zagłębia się coraz bardziej w labirynt jaskiń, Sarah zaczyna sobie coraz więcej przypominać i uświadamiać przerażający los, jaki grozi członkom misji ratunkowej. Tylko ona zna potwory ukrywające się w mroku jaskiń. Jednak tym razem czeka ich spotkanie z przerażającym plemieniem, któremu muszą stawić czoło.
Emisja: piątek, 10 maja, godzina 00:00

„Bindi: opowieści z dżungli”
dokumentalny, Niemcy 2007, wyst.: Bindi Irwin, Terri IrwinCórka najsłynniejszego australijskiego podróżnika Steve’a Irwina -€“ Bindi Sue Irwin – jest taka, jak jej ojciec. Już od najmłodszych lat Bindi towarzyszyła swojemu ojcu w podróżach po całym świecie. W każdym odcinku programu przybliża najmłodszym świat przyrody, a widzowie wraz z Bindi i jej gośćmi obserwują zwierzęta z wszystkich kontynentów.
Emisja: sobota, 4 maja, godzina 9:20 – odc. 1 i 2
niedziela, 5 maja, godzina 9:25 – odc. 3 i 4

„Barbie jako Księżniczka Wyspy”
animacja, USA 2007, reż. Greg Richardson
Księżniczka Rosella w skutek rozbicia się statku trafia na wyspę, na której wychowuje się nieświadoma swojego pochodzenia. Rosella żyje ze swoimi wiernymi przyjaciółmi: czerwoną pandą Sagi, pawiem Azulem i małym słoniem imieniem Tika. Pewnego dnia, poszukiwacz przygód – książę Antonio – odkrywa tropikalny raj księżniczki. Rosella, pragnąc odkryć prawdę o swojej przeszłości, podąża wraz z nim do cywilizacji.
Emisja: sobota, 4 maja, godzina 12:15

„Barbie Syrenkolandia”
animacja, USA 2006
Elina wyrusza w magiczną, podwodną podróż do Syrenkolandii, by ocalić swego przyjaciela Nalu -€“ księcia syren. Nalu został porwany przez zwolennika Laverny, który pragnie uczynić ją najpotężniejszą w całej Wróżkolandii. Elina ma niewiele czasu, by powstrzymać złoczyńców. Będzie potrzebowała pomocy Nori – upartej syrenki, która nie ufa obcym. Przekonanie do siebie Nori okaże się dla Eliny niełatwym zadaniem, ale najtrudniejsze jeszcze przed nią… Uratowanie Nalu może wymagać największego poświęcenia w jej życiu: utratę skrzydeł.
Emisja: niedziela, 5 maja, godzina 11:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *