Magda Sakowska korespondentką Polsatu w Stanach Zjednoczonych

Magda Sakowska będzie nową korespondentką Telewizji Polsat i Polsat News w Waszyngtonie. Będzie przygotowywała relacje zarówno dla głównego programu informacyjnego Telewizji Polsat – „Wydarzeń”, jak i dla Polsatu News, Polsatu News 2 oraz portalu Polsatnews.pl

Magda Sakowska jest związana z Polsatem od 2008 roku. Jest jedną z prowadzących główne wydanie „Wydarzeń”, a także magazyn „To był Dzień” w Polsacie News. W programie „Gość Wydarzeń” rozmawia z najważniejszymi przedstawicielami polskiego życia publicznego.

Magda jest świetną i doświadczoną dziennikarką. Doskonale radzi sobie zarówno w przygotowywaniu relacji dziennikarskich, jak i prowadzeniu programów i wywiadów. Jestem przekonany, że jej najważniejsze cechy czyli profesjonalizm, rzetelność i dociekliwość pozwolą jej z sukcesem realizować misję naszej korespondentki w Stanach Zjednoczonych – powiedział Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Magda Sakowska po raz pierwszy będzie pełniła funkcję korespondentki zagranicznej. Placówka Polsat News w Waszyngtonie istnieje od 2008 roku i jest jedną z najważniejszych dla stacji.

To dla mnie ogromne wyzwanie, ale też spełnienie zawodowych ambicji. Cieszę się, że będę mogła relacjonować naszym widzom najważniejsze wydarzenia z jednego z najbardziej znaczących i najpotężniejszych obecnie państw na świecie, czyli Stanów Zjednoczonych. Przed nami m.in. finisz kampanii i tegoroczne wybory prezydenckie, które zapowiadają się na jedne z najbardziej emocjonujących w historii. Zrobię wszystko, aby widzowie Polsatu mieli pełen obraz i wiedzę na temat wydarzeń w Stanach Zjednoczonych – mówi Magda Sakowska, dziennikarka Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *