Ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2016

4 lipca 2016 roku po raz pierwszy na żywo w Radiu ESKA, ESKA TV, na eska.pl, eskaGO i mediach społecznościowych ogłoszone zostały nominacje do ESKA Music Awards Szczecin 2016. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 26 sierpnia w Szczecinie, a transmitowana będzie przez TVP1 HD i Radio ESKA.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Kapituła składająca się z przedstawicieli Radia ESKA, ESKA TV, eska.pl i eskaGO.pl przydzieliła nominacje polskim artystom w 7 kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy Debiut Radiowy, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepsze Video Roku, Najlepszy Artysta W Sieci. O nagrody muzyczne ESKA Music Awards 2016 rywalizować będą:

Najlepsza Artystka
Sylwia Grzeszczak
Cleo
Margaret

Najlepszy Artysta
Antek Smykiewicz
Kamil Bednarek
Dawid Podsiadło

Najlepszy Debiut Radiowy
Antek Smykiewicz
Monika Lewczuk
Szymon Chodyniecki

Najlepszy Zespół
Enej
Video
Sound’N’Grace

Najlepszy Hit
„Pomimo burz” Antek Smykiewicz
„Never Go Away” C-Bool
„W dobrą stronę” Dawid Podsiadło
„Cool Me Down” Margaret
„Tamta dziewczyna” Sylwia Grzeszczak

Najlepsze Video Roku
Ania Dąbrowska „W głowie”
Cleo „Zabiorę nas”
Sylwia Grzeszczak „Tamta dziewczyna”

Najlepszy Artysta W Sieci
Cleo
Margaret
Michał Szpak

O przyznaniu statuetki do ESKA Music Awards ostatecznie zadecydują słuchacze Radia ESKA, widzowie ESKI TV, użytkownicy eska.pl i eskaGo.pl. Na swoich faworytów mogą głosować za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 25 sierpnia do godziny 8:00.

Uroczysta gala wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2016 odbędzie się 26 sierpnia w Szczecinie. Muzyczne show pokaże na żywo TVP1 HD, transmisję live będzie też można usłyszeć w Radiu ESKA, a retransmisja zostanie wyemitowana w ESKA TV.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *