Magdalena Mikołajczak-Olszewska w zespole Radia Pogoda

20 stycznia 2016 roku na antenie Radia Pogoda pojawiła się Magdalena Mikołajczak-Olszewska, która dołączyła do zespołu stacji jako jedna z prowadzących „Pogodny poranek Radia Pogoda”.

Magdalena Mikołajczak-Olszewska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana m.in. z TVP, która ma na swoim koncie reportaże, filmy dokumentalne i wywiady.

Obok Magdaleny Mikołajczak-Olszewskiej prowadzącymi program „Pogodny poranek Radia Pogoda” są: Marian Dachniewski, Zygmunt Chajzer, Wojciech Pijanowski oraz Tomasz Ignaczak. Słuchacze Radia Pogoda mogą rozpocząć z nimi swój dzień – audycji można słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00.

Radia Pogoda to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory. Stacja nadaje w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz w Warszawie. Na jej antenie można usłyszeć piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy – m.in. Krystynę Loskę i Ksawerego Jasieńskiego.

Radio Pogoda to propozycja łącząca muzykę i programy w klimacie i nastroju odpowiednim dla dojrzałych słuchaczy – pogram stacji skierowany jest w szczególności do osób w wieku powyżej 50 lat, a jej hasło to „Najpiękniejsze wspomnienia”.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *