„Magiczne magiimiecze” w Cartoon Network

Bohaterowie nowej produkcji – Prohyas i Vambre – to dzielne rodzeństwo „wojowników do wynajęcia”. Heroiczne misje realizują za pomocą zabawnego i niezwykle skutecznego oręża – tytułowych „magiimieczy”, które wcale nie są groźne – rzucają w przeciwnika pomidorami, tryskają strumieniami wody albo zagłuszają go głośną muzyką. Premiera serialu „Magiczne magiimiecze” w poniedziałek 6 marca na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

„Magiczne magiimiecze” to część multimedialnego projektu złożonego z ponad czterystu oryginalnych elementów. Wśród nich, oprócz samego serialu, są m.in.: interaktywne krótkometrażówki, vlogi prowadzone przez głównych bohaterów, aplikacje, oraz gry dostępne na specjalnej stronie http://mightymagiswords.cartoonnetwork.pl/. Dedykowana witryna pozwala też lepiej poznać bohaterów kreskówki i odkryć wyjątkowe moce tytułowych magiimieczy.

Nowa produkcja Cartoon Network pokazuje zupełnie nowe oblicze mieczy, które zwykle kojarzą się z walką. W „Magicznych magiimieczach” tytułowe narzędzia posiadają mnóstwo zabawnych właściwości. Niektóre z nich rzucają pomidorami, inne zamieniają się w drabinę, pozwalają błyskawicznie się przemieszczać albo strzelają biczami wodnymi. To właśnie one pomagają głównym bohaterom osiągać założone cele i wypełniać nawet najtrudniejsze misje.

W premierowych odcinkach, Prohyas i Vambre będą usiłować za wszelką cenę skłonić do kąpieli smoka o imieniu Grup, który swoim nieprzyjemnym zapachem uprzykrza życie mieszkańcom całego królestwa Ryboflawiny. Rodzeństwo podejmie się również misji zdobycia specjalnych złotych żołędzi, co okaże się sporym wyzwaniem ze względu na Vambre i jej paniczny strach przed wiewiórkami. Widzowie zobaczą także po raz pierwszy największy skarb wojowników, czyli imponującą kolekcję magiimieczy.

„Magiczne magiimiecze” wyprodukowało Cartoon Network Studios. Twórcą serialu jest Kyle A. Carozza („SpongeBob: Na suchym lądzie”). Wśród aktorów użyczających bohaterom swoich głosów pojawią się takie nazwiska, jak Weird Al Yankovic, Jack McBrayer, Dave Coulier, Tom Kenny i inni.

Premierę serialu poprzedzi emisja krótkich filmików, które wprowadzą widzów w świat Prohyasa i Vambre. Będzie można je oglądać na antenie Cartoon Network od 20 lutego o godzinie 19:15 oraz na kanale YouTube stacji. Emisja pełnych odcinków „Magicznych magiimieczy” rozpocznie się w poniedziałek, 6 marca o godzinie 19:15. Nowe odcinki będą pokazywane codziennie, od poniedziałku do piątku.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *