Magnificent Muttley w radiowej Czwórce

W najbliższą sobotę, 16 listopada, w Programie 4 Polskiego Radia zagra na żywo Magnificent Muttley. Koncertu będzie można wysłuchać w :Ministerstwie Dźwięku” o godzinie 18:00.

Magnificent Muttley to młode trio z Warszawy. Debiutancki album formacji zatytułowany po prostu „Magnificent Muttley” znalazł się w większości zestawień najlepszych polskich płyt 2012 roku. Grupa zwyciężyła na festiwalu w Jarocinie, jest także laureatem nagrody Instytutu Adama Mickiewicza „Border Breaker” dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę.

Podczas koncertu w Czwórce formacja zaprezentuje m.in. materiał z najnowszej EP-ki zatytułowanej „Little Giant”, która ukaże się już 25 listopada. Za jej produkcję odpowiedzialny jest Leszek Biolik, znany m.in. z pracy nad albumem zespołu The Car Is On Fire „Lake and Flames” oraz solowej płyty Misi Ff. Za miks odpowiada Marcin Gajko, który w tym roku odebrał złotą płytę za album Meli Koteluk.

Magnificent Muttley mają na swoim koncie szereg koncertów w najbardziej kultowych klubach w Polsce oraz na największych festiwalach. Zespół zagości w radiowej Czwórce kolejny raz – po raz pierwszy Program 4 zaprosił Magnificent Muttley w 2011 roku – trio zagrało wówczas minikoncert w audycji „DJ Pasmo”.

Radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania koncertu w sobotę, 16 listopada, o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie: http://www.polskieradio.pl/10,czworka/976,koncerty

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *