Maj 2016 na kanałach AXN White i AXN Black

W każdą środę na kanale AXN White brudne sekrety elit rządzących w Waszyngtonie będzie starała się ukryć przed opinią publiczną Olivia Pope w trzecim sezonie serialu „Skandal”. Od 17 maja na antenie stacji dr Megan Hunt, ekspert medycyny sądowej, zajmie się rozwiązywaniem niewyjaśnionych morderstw w „Anatomii prawdy”. Natomiast 6 maja w AXN Black grupa przyjaciół z nadprzyrodzonymi mocami stanie do walki z Bestią z Gévaudan w finale piątego sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Pod koniec maja również w AXN Black grupa policjantów będzie kontynuować walkę o utrzymanie porządku na ulicach Los Angeles w piątym sezonie produkcji „Gliniarze z Southland”.

Serial „Skandal” to historia Olivii Pope (Kerry Washington, nominowana za tę rolę do Złotych Globów), która jako doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych ds. mediów zajmuje się ochroną wizerunku rządzącej elity. W obawie przed ujawnieniem swojej intymnej relacji z najwyższą osobą w państwie, postanawia porzucić posadę w Białym Domu i otwiera własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Ma nadzieję rozpocząć nowy rozdział swojego życia, ale szybko przekonuje się, że przeszłości nie może tak łatwo zostawić za sobą. W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu Olivia i jej zespół będą coraz bliżej poznania tajemnicy operacji Remington, w wyniku której zestrzelono samolot pasażerski, na którego pokładzie znajdowała się matka głównej bohaterki. Na jaw wyjdą również kolejne brudne sekrety kandydatów ubiegających się o prezydencki fotel w kolejnych wyborach. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Skandal” w każdą środę o godzinie 21:00 w AXN White.

Główną bohaterką serialu „Anatomia prawdy” jest dr Megan Hunt (w tej roli znana z serialu „Gotowe na wszystko” Dana Delaney), utalentowana i ceniona neurochirurg, która znajduje się u szczytu kariery. Po tragicznym wypadku samochodowym Megan traci możliwość operowania pacjentów i postanawia poświęcić się rozwiązywaniu niewyjaśnionych morderstw, jako ekspert medycyny sądowej. Dzięki doskonałej intuicji dobrze odnajduje się na nowym stanowisku, jednak szybko zdobywa reputację osoby, która łatwo wykracza poza granice swoich kompetencji i wtrąca się w pracę policji. Wkrótce okazuje się, że gruntownych zmian wymaga nie tylko zawodowe życie Megan. Jej kariera przez lata spychała życie rodzinne na dalszy plan, a naprawa relacji z bliskimi będzie wymagała ciężkiej pracy. Premiera pierwszych trzech odcinków serialu „Anatomia prawdy” we wtorek 17 maja o godzinie 21:00 w AXN White. Kolejne odcinki we wtorki o godzinie 21:00.

Serial science-fiction „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” to niezwykła historia przeciętnego nastolatka, Scotta McCalla (w tej roli Tyler Posey), który ulega gwałtownej przemianie, po ugryzieniu przez tajemnicze zwierzę. Z dnia na dzień staje się zwinny, wysportowany i pewny siebie. Wkrótce odkrywa, że stał się wilkołakiem. W finale piątego sezonu serialu Scott ponownie będzie musiał udowodnić, że zasługuje na miano przywódcy stada. Wraz z przyjaciółmi stanie do walki z Bestią z Gévaudan – najokrutniejszym wilkołakiem wszechczasów, który powrócił do życia we współczesnym świecie dzięki makabrycznym eksperymentom Doktorów Strachu. Walka z potworem z XVIII wieku będzie ostatecznym sprawdzianem lojalności i okazją do powstania nowych, niespodziewanych sojuszy z dawnymi wrogami. Dwa ostatnie odcinki piątego sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” w piątek 6 maja o godzinie 21:05 i 22:00 w AXN Black.

„Gliniarze z Southland” to amerykański serial sensacyjny opowiadający o codziennej pracy policjantów z Los Angeles, którzy starają się utrzymać porządek w pełnym przestępczości mieście. Młody rekrut Ben Sherman (Ben McKenzie) trafia pod skrzydła doświadczonego, bezkompromisowego oficera lokalnego departamentu policji, Johna Coopera (Michael Cudlitz). W zespole pracują również detektywi Sammy Bryant (Shawn Hatosy) i Lydia Adams (Regina King). W piątym sezonie funkcjonariusze będą musieli nie tylko stawić czoła przestępczości zorganizowanej ale przede wszystkim swoim problemom w życiu prywatnym. Premiera piątego sezonu serialu „Gliniarze z Southland” we wtorek 31 maja o godzinie 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godzinie 21:05.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *