„Maj w przestworzach” wiosenny cykl filmowy na CBS Action

We wiosennym cyklu „Maj w przestworzach” kanał CBS Action pokaże produkcje, w których wartka i pełna niespodziewanych zwrotów akcja poszybuje aż do nieba. Bohaterowie filmów będą się mierzyć ze śmiertelnym niebezpieczeństwem na pokładzie samolotu, w którym wybuchła epidemia cholery, walczyć o przetrwanie na statku kosmicznym, czy próbować powstrzymać atak przybyszów z kosmosu. Na trzymający w napięciu cykl „Maj w przestworzach” kanał CBS Action zaprasza w każdą środę od 9 maja o 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Action

„POWSTRZYMAĆ CHOLERĘ” – PREMIERA
Na pokładzie samolotu pasażerskiego wybucha epidemia cholery, której źródłem są skażone owoce morza. Gdy pasażerowie mają opuścić maszynę, zaczyna narastać panika… Czy dr Cole (Lindsay Wagner) zdoła ocalić pasażerów lotu do Los Angeles?
Emisja: środa, 9 maja, godzina 21:00

„ATAK Z KOSMOSU” – PREMIERA
Astrofizyk dr Scott Dryden jest przekonany, że wrogie, pozbawione ciał istoty pozaziemskie po wylądowaniu na pustyni w Nevadzie przygotowują się do kolonizacji planety. Dryden próbuje udowodnić, że kosmici przybrali ludzką postać, aby rozpocząć podbój świata.
Emisja: środa, 16 maja, godzina 21:00

„AKCJA OSTATNIEJ SZANSY” – PREMIERA
W mrocznym sercu afrykańskiej dżungli naukowcy pracują nad ściśle tajnym projektem amerykańskiego rządu mającym na celu nawiązanie pierwszego kontaktu z obcymi. Niestety wymyka się on spod kontroli. As komandos, porucznik Peter Doyle, zostaje odwołany z emerytury by ratować sytuację i być może jedynego człowieka, który przeżył koszmar – swego brata. Misja jednak nie będzie łatwa, bo w sercu dżungli coś czyha…
Emisja: środa, 23 maja, godzina 21:00

„UWIĘZIENI W KOSMOSIE” – PREMIERA
Meteoryt uderza w statek kosmiczny lecący na Wenus. W wyniku kolizji uszkodzony zostaje zbiornik z tlenem. Jego zapasów wystarczy już tylko dla jednej osoby. Piątka astronautów musi stanąć przed dramatycznym wyborem – samobójstwo, albo morderstwo… Początkowo miła atmosfera, szybko zamienia się w ponurą i wrogą, gdy na pokładzie statku zaczyna się walka o przetrwanie.
Emisja: środa, 30 maja, godzina 21:00

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *