Majówka 2020 z Radiem ZET

27 kwietnia br. startują wiosenne akcje Radia ZET. Tym razem wszystkie zostaną przeniosione na antenę stacji. Zamiast tradycyjnego cyklu wiosennych eventów „Morze, góry i Mazury” Radio ZET zaprasza na „Majówkę-domówkę z Radiem ZET”. Rusza też zabawa „Rozkręcamy wiosnę w Radiu ZET”, w której słuchacze codziennie będą mogli wygrać rowery.

Tegoroczna wiosna jest inna niż dotychczasowe. Wszystkie planowane akcje zewnętrzne Radia ZET trzeba było przeformatować i dostosować do obecnie obowiązujących obostrzeń. Już od poniedziałku, 27 kwietnia, do 3 maja stacja będzie udowadniać, że nawet w czasie pandemii nie trzeba w pełni rezygnować z tradycyjnych „ogrodowych” przyjemności.

Codziennie po 9.00 w „Dzień Dobry Bardzo”, Mariusz Jeznach – pasjonat grilla i trener reprezentacji Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ, na co dzień szef kuchni Hotelu InterContinental w Warszawie i kucharz z trzydziestoletnim doświadczeniem – doradzi słuchaczom, jak przygotowywać dania z grilla elektrycznego, z którego można korzystać zarówno w domu jak i na balkonie. Słuchacze będą też mogli wziąć udział w konkursie i wygrać zestawy grillów elektrycznych wraz z produktami i gadżetami przydatnymi przy grillowaniu.

W tym samym czasie startuje też antenowa zabawa „Rozkręcamy wiosnę z Radiem ZET”. Codziennie do 8 maja br., w różnych porach dnia, słuchacze będą mogli „upolować” rowery marki Kross.

Obie akcje będą promowane na antenie stacji i w mediach społecznościowych.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *