Majówka z polskimi przebojami w Kino Polska Muzyka

Kino Polska Muzyka przygotowała na majówkę specjalny program, który zapewni widzom dobry humor bez względu na pogodę. W maju stacja wyemituje też stałe pasmo z rankingami muzycznymi i zaprosi swoich widzów do udziału w plebiscycie na ich ulubione teledyski.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

Jak Polacy lubią spędzać majówkę? Z pewnością z najlepszą polską muzyką, a o tę zadba Kino Polska Muzyka. Z okazji długiego weekendu stacja przygotowała ranking „100 przebojów idealnych na majówkę”, czyli najbardziej pogodne, kultowe i rozrywkowe polskie przeboje (1 maja, godzina 9:00 i 2 maja, godzina 12:00). 3 maja na antenie Kino Polska Muzyka odbędzie się natomiast wyjątkowa parada – „Parada polskich przebojów” (od godziny 10:00), a zaraz po niej ranking „100 polskich przebojów wszech czasów” (godzina 13:00).

To nie koniec majowych atrakcji. W każdy czwartek miesiąca zobaczymy powtórki najbardziej popularnych rankingów przygotowywanych przez Kino Polska Muzyka, w tym m.in. przeboje lat 80. i 90. W maju więcej będzie też imprezowego grania – weekendową „Prywatkę” będzie można oglądać w codziennym pasmie o godzinie 19:30.

W cyklu „Godzina z…” o godzinie 20:00 stacja zaprezentuje największe przeboje Beaty Kozidrak (4 maja) oraz Budki Suflera (30 maja).

Kino Polska Muzyka zaprosi swoich widzów również do udziału w plebiscycie na ich ulubione polskie teledyski, które można zobaczyć na antenie stacji. Na podstawie głosowania powstanie ranking „100 ulubionych przebojów widzów Kino Polska Muzyka”, który zostanie wyemitowany w sobotę, 20 maja o godzinie 9:00. Powtórki będzie można zobaczyć tego samego dnia o godzinie 19:00 oraz w niedzielę, 21 maja o godzinie 14:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *