Małgorzata Świtała w zespole Polsat News

Po Bogdanie Rymanowskim, Joannie Racewicz oraz Wojciechu Dąbrowskim zespół Polsat News wzmacnia kolejna doświadczona dziennikarka. Od 17 grudnia w roli prowadzącej pasmo „W rytmie dnia” zobaczymy Małgorzatę Świtałę. Wcześniej była związana m.in. z radiem RMF FM i TVP Info.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Małgorzata Świtała to kolejny transfer do Polsat News po Bogdanie Rymanowskim, Joannie Racewicz oraz reporterze sejmowym Wojciechu Dąbrowskim.

Małgorzata Świtała posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Przez ostatnie trzy lata pracowała w TVP Info, gdzie prowadziła serwisy informacyjne oraz takie programy jak: „Minęła 8” oraz „Republika Babska”. Z ramienia Telewizji Polskiej relacjonowała Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Przez 10 lat była związana z radiem RMF FM, gdzie prowadziła i przygotowywała serwis „Fakty” m.in. specjalne wydanie z Nowego Jorku w 5 rocznicę zamachów na World Trade Center. Wcześniej pracowała także w Radiu Plus, Radiu Eska czy Radiu Zet, była również szefową newsroomu „Radiostacji”. Małgorzata Świtała zadebiutuje na antenie Polsat News w poniedziałek, 17 grudnia. Poprowadzi pasmo „W rytmie dnia”.

„W rytmie dnia” to pasmo towarzyszące widzom Polsat News w ciągu dnia. Od poniedziałku do piątku od godziny 10:00, aż do godziny 15:00 prezentowane są tutaj wydarzenia z kraju relacjonowanych przez reporterów Polsat News. W paśmie „W rytmie dnia” nie brakuje też polityki i informacji ze świata.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *