Małgorzata Tomaszewska poprowadzi „The Voice of Senior”

Niebawem rozpoczną się nagrania do czwartej edycji „The Voice Senior”, na premierowe odcinki TVP2 zaprasza w styczniu 2023 roku, a już podczas dzisiejszego wydania porannego programu „Pytanie na śniadanie” widzowie Dwójki poznali nową prowadzącą muzycznego talent show – w tej roli zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

Sprawdź godziny emisji audycji „The Voice of Senior” w PROGRAMIE TV

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie lub aż jedną babcię, której zresztą dziś już też nie ma wśród nas… – mówi Małgorzata Tomaszewska. Obok prezenterki pojawi się Rafał Brzozowski związany z formatem od drugiej edycji.

Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni  ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci – dodaje nowa prowadząca.

Choć w programie nie zobaczymy już Marty Manowskiej, fani dziennikarki i prezenterki mogą być spokojni.

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów „Sanatorium miłości” i „Rolnik szuka żony” – 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe – mówi Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej i dodaje: to nie jest jedyna zmiana w tym programie, o kolejnych poinformujemy już niebawem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska od 3 września w każdą sobotę poprowadzi 13. edycję „The Voice of Poland”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Na 4. edycję „The Voice Senior” zapraszamy od stycznia 2023 roku do TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *