Radiowa Czwórka na Sport & Fun Festival w Białce Tatrzańskiej

W najbliższy weekend w radiowej Czwórce będzie można usłyszeć relacje z przebiegu zawodów Cross Monster. Nie zabraknie też rozmów z zawodnikami. 14 sierpnia Białka Tatrzańska zamieni się w pełną kolorowych eksplozji muzyczną scenę, połączoną z aktywnościami sportowymi. Przez cały weekend dziennikarz Czwórki – Robert Grzędowski będzie relacjonował wydarzenia z malowniczych Tatr. Czwórka objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Sport & Fun Festival to połączenie muzycznych brzmień i sportowej aktywności z przyjazną atmosferą, którą tworzą uczestnicy i odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej.

Ze sceny festiwalu będzie można usłyszeć oryginalny mix brzmień i różne gatunki muzyczne. Nie zabraknie także wyzwań dla miłośników sportu dwukołowej ekstremy. Podczas wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller – jedyne na świecie takie widowisko.

Bezpośrednie relacje z miejsca zawodów będzie przygotowywał dziennikarz Czwórki – Robert Grzędowski. W niedzielnej audycji „Co Was Kręci” po godz. 11.00 oraz w Wiadomościach Czwórki relacje na żywo prosto z Białki Tatrzańskiej – rozmowy z uczestnikami zawodów o wrażeniach ze startu w wyścigach na ekstremalnych hulajnogach. Ponadto na antenie Czwórki usłyszmy wypowiedzi ambasadorów wydarzenia m.in. Aleksandry Kutz – dziennikarki i pasjonatki motoryzacji. Podsumowanie wyścigu Cross Monster zaplanowano w „Sportowym Podsumowaniu Dnia” o godz. 22.00. W kolejnych dniach w audycjach „Pierwsze słyszę” w godz. 7.00-9.00 oraz „Strefie sportu” (21.30-22.00) pojawią się relacje z zawodów i innych wydarzeń związanych ze Sport & Fun Festival, m.in. z pokazu rowerowego i motocyklowego trialu. Terenowe hulajnogi z olbrzymimi kołami pędzące w dół narciarskiego stoku to coś co wypada choć raz w życiu zobaczyć, a już na pewno trzeba o tym posłuchać. Festiwal łączy sport i dobrą zabawę – mówi dziennikarz Czwórki Robert Grzędowski.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *