Maluchy ze „Zwariowanych Melodii” wracają do Boomeranga

Uroczy bohaterowie serialu „Zwariowane melodie – Maluchy w pieluchach” już od 4 lutego powrócą do Boomeranga! Widzowie zobaczą, jak młody Bugs i jego rozbrykani przyjaciele będą wspólnie tworzyć ciasteczkowego potwora oraz poznają nietypowy sposób Daffy’ego na zarabianie pieniędzy.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Wielbicieli przygód zabawnych bohaterów Boomeranga czeka codzienna dawka śmiechu, prosto od maluchów w pieluchach. Dzieciaki ze „Zwariowanych melodii”, czyli młody Bugs, Daffy, Tweety, Sylwester, Lola i Taz zawsze znajdą sposób, by ściągnąć na siebie kłopoty.

W nadchodzących odcinkach kociak Sylwester ulegnie pokusie i niezamierzenie zje wszystkie słodycze babci. Aby uniknąć kary, poprosi swoich przyjaciół o pomoc w stworzeniu ciasteczkowego potwora, na którego można by zrzucić winę. Kiedy indziej kaczorek Daffy zechce ukraść ruszający się pierwszy ząbek Taza i dzięki temu powiekszyć swoje kieszonkowe.

Przygody bohaterów „Zwariowanych melodii – Maluchy w pieluchach” można będzie oglądać już od 4 lutego. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:45 w Boomerangu.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *