Mamiko i Naruciak w nowym serialu AXN – „Rewir”

Kanał AXN stworzył pierwszy w swojej ofercie serial fabularno-dokumentalny, „Rewir”. W dwóch odcinkach nowej produkcji będzie można zobaczyć popularnych vlogerów – Weronikę Heck, czyli Mamiko i Adama Zimmermana, znanego w sieci jako Naruciak. Odcinki z młodymi twórcami będą emitowane w maju.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rewir” w PROGRAMIE TV

„Rewir” to historia o pracy policjantów z wydziału prewencji. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom, które jako pierwsze przybywają na miejsca zdarzeń, a sprawy, którymi się zajmują toczą się wokół tematów obyczajowych.

W odcinku, w którym pojawia się Mamiko, policjanci próbują odnaleźć sprawcę podstępnej kradzieży. Modelka i jedna z najpopularniejszych polskich vlogerek zagrała w nim Bożenę Ryglowską – sąsiadkę podejrzanej o przestępstwo. Widzowie będą mogli zobaczyć jak poradziła sobie w nowej roli w 18. odcinku produkcji 18 maja o godzinie 18:00.

Naruciak dołączył do obsady serialu w odcinku, w którym funkcjonariusze szukają sprawcy wypadku samochodowego. Vloger zagrał Kamila Barwinka, chłopaka zatrzymanego przez policjantów za posiadanie marihuany. Aktorskie umiejętności Naruciaka będzie można ocenić, oglądając 20. odcinek „Rewiru” 22 maja o godzinie 18:00.

AXN pokaże premierowy odcinek serialu „Rewir” 24 kwietnia o godzinie 18:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *