Piąty sezon serialu „Niesamowity świat Gumballa” w Cartoon Network

Gumball Watterson powraca i znów ma głowę pełną szalonych pomysłów. Tym razem będzie śledził nowego przyjaciela swojej siostry i postanowi nauczyć Boberta, co to znaczy pomagać innym. Premiera piątego sezonu serialu „Niesamowity świat Gumballa” w środę 19 kwietnia o godzinie 16:55 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Gumball razem ze swoim najlepszym przyjacielem – pomarańczową rybką Darwinem – wcielają w życie kolejne zwariowane pomysły. Gdy Anais zaprzyjaźni się z nowym kolegą, bohaterowie postanowią wcielić się w rolę detektywów i sprawdzić, kim jest tajemniczy Josh. Innym razem będą chcieli nauczyć Boberta, co to znaczy pomagać innym. Jednak robot potraktuje wszystkie ich rady bardzo dosłownie, co wywoła lawinę trudnych do opanowania konsekwencji.

W piątym sezonie widzowie przekonają się również, jak Gumball i Darwin zniosą życie bez dostępu do internetu. Po awarii sieci bohaterowie będą próbowali przetrwać bez gier, mediów społecznościowych i dostępu do e-maila, ale ta rzeczywistość okaże się dla nich zbyt trudna. Postanowią zrobić wszystko, aby przywrócić w domu internet, ale aby tak się stało, trzeba będzie włamać się na konto pana Robnsona.

Premiera piątego sezonu serialu „Niesamowity świat Gumballa” w środę 19 kwietnia na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *