Maraton filmów „Pokój ze stajnią” z dwiema premierami w Romance TV

Wszystkich fanów filmów „Pokój ze stajnią” czeka miła niespodzianka. W niedzielę 20 listopada Romance TV wyemituje maraton z aż siedmioma filmami tej serii, w tym dwiema premierami: „Pokój ze stajnią: Teściowa na horyzoncie” o godz. 20:00 oraz „Pokój ze stajnią: Łut szczęścia” o godz. 21:55. Z jakimi kłopotami tym razem będzie musiała poradzić sobie główna bohaterka, Sophie?

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Góry i życie na wsi doczekały się wspaniałego połączenia w serii filmów „Pokój ze stajnią”. Widzowie śledzą nowe życie Sophie, pochodzącej z miasta kobiety, która pragnie powrócić na łono natury i kupuje sobie gospodarstwo rolne. Jednak bajeczna idylla na jaką ma ona nadzieję, zmienia się w koszmar, ponieważ posiadłość Fuchsbichler jest nie tylko „wierna oryginałowi”, ale i „wzbogacona” o „pra-bawarskiego” dziwaka: Barthla Grantlera. Ów mężczyzna ma dożywotnie prawo do zajmowania jednego z pomieszczeń i skutecznie obrzydza życie byłej stewardessie. Od godz. 10:45 Romance TV zaprasza na „Pokój ze stajnią: w góry” o godz. 12:30 „Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje”, o godz. 14:25 „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”, o godz. 16:20 „Pokój ze stajnią: Pożar na poddaszu”, o godz. 18:05 „Pokój ze stajnią: Szopy pracze na wolności”. Punktem kulminacyjnym maratonu będą dwa zupełnie nowe odcinki lubianej przez widzów serii o godz. 20:00 i 21:55.

Pokój ze stajnią: Teściowa na horyzoncie – 20 listopada, godz. 20:00

Sophie, właścicielka pensjonatu, przeżywa trudne chwile. Odwiedza ją bowiem jej była teściowa, Brigitte, która chce zapobiec rozwodowi Philippe. Poza tym Sophie od kilku miesięcy sprawuje urząd burmistrzyni i nie może sobie poradzić z wywozem śmieci. Jedynym wyjściem jest składowanie ich na podwórku. Pomaga jej Felix, który nieoczekiwanie pojawił się w jej życiu i co ważniejsze, bardzo jej się spodobał.

Pokój ze stajnią: Łut szczęścia – 20 listopada, godz. 21:50

Sprawdź godziny emisji „Pokój ze stajnią: Łut szczęścia” w PROGRAMIE TV

Do rąk lokatora stajni, Barthla, trafia zagubiona kartka pocztowa od jego córki, Johanny. Johanna, skłócona z ojcem, opuściła dom rodzinny 23 lata wcześniej, ale napisała, że chciałaby zobaczyć się z ojcem. Właścicielka pensjonatu, Sophie, namawia Barthla do poszukiwań córki. Sophie ingeruje również w plany starszej pary, Hansa i Margarethe i próbuje w ten sposób zapobiec pewnej tragedii.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *