Premiera serialu „Tajemnicze barwy Sycylii” w AXN

Najgorętsze nazwiska włoskich portali i kolorowych magazynów, grają w bijącym rekordy popularności włoskim serialu. Najpiękniejsza Włoszka, Francesca Chillemi, i turecki łamacz damskich serc, Can Yaman, to główni bohaterowie serialu kryminalnego Tajemnicze barwy Sycylii. Premiera serialu już dziś o 22:00 w AXN.

Sprawdź godziny emisji serialu „Tajemnicze barwy Sycylii” w PROGRAMIE TV

Namiętność, pasja, kłótnie, miłość, zdrady – taki jest świat włoskich celebrytów. W samym sercu tej opowieści są oni: była miss Francesca Chillemi oraz najpopularniejszy bohater oper mydlanych od Turcji przez Włochy po Polskę, Can Yaman. Oboje spotkali się teraz na ekranie w serialu Tajemnicze barwy Sycylii.

Francesca Chillemi miała osiemnaście lat, kiedy zdobyła koronę w najważniejszym, włoskim konkursie piękności „Miss Italia”. Idolami osiemnastoletniej piękności byli wtedy Julia Roberts i Eros Ramazzotti. Lubiła kino, kluby nocne, pływanie, siłownię i piłkę nożną. Już wtedy jej chłopakiem był Vincenzo Marruocco, młody bramkarz z Mesyny, miasta niedaleko jej rodzinnej miejscowości. Pochodząca z Barcellona Pozzo di Gotto, małej, nadmorskiej osady na Sycylii, przepasana szarfą z napisem „Miss”, przez łzy wołała ze sceny: „Marzę o telewizji!”. Świat show-biznesu od razu usłyszał jej wołanie. Została modelką, prezenterką telewizyjną i aktorką. Bramkarza z Sycylii, zastąpił Alberto Aquilani, ówczesny piłkarz stołecznego AS Roma.

To jednak nie koniec zawirowań w miłosnym życiu aktorki. Naprawdę głośno i gorąco zrobiło się w mediach, gdy paparazzi udowodnili, że szaleje za nią playboy, Al-Mutasim Billah al-Kaddafi, piąty syn ówczesnego dyktatora Libii. Drogie jachty, zarezerwowane całe piętra hoteli i bajkowe kolacje. Kolorowa prasa oszalała na ich punkcie, a Francesca została ochrzczona przez portale „Szeherezadą”. Pewnego razu Kaddafi rezerwował apartament prezydencki w hotelu Cala di Volpe tylko na krótką kolację dla nich dwojga. Para schodziła się i rozstawała przez kilka lat.

Chillemi jest teraz od lat związana ze Stefano Rosso, włoskim biznesmenem, współzałożycielem, dyrektorem D-CAVE, platformy lifestylowej. Zarządza on także grupą OTB, spółką odpowiedzialną za takie marki modowe jak Diesel, Maison Margiela, Marni, Viktor & Rolf, Staff International, Brave Kid. Oboje na stałe mieszkają w Nowym Jorku i wychowują córkę.

O prawdziwych i domniemanych romansach Cana Yamana rozpisują się media nie tylko w Turcji. Wie coś o tym gwiazda tureckich seriali Demet Özdemir. Wystarczyło, że grała w filmach z Yamanem i od razu połączono ich w parę. Tymczasem aktorka przygotowywała się do ślubu ze swoim chłopakiem i dementowała plotki. Nie zaprosiła Cana nawet na swój ślub, aby uniknąć złej prasy.

Za to blisko ołtarza z tureckim uwodzicielem byłam ogłoszona przez media najpiękniejszą włoską prezenterką sportową, Diletta Leotta. Jej romans z Yamanem był na tyle poważny, że podczas podróży do Turcji spotkała się z rodzicami aktora. Jego mama wygadała się dziennikarzom, że młodzi myślą o ślubie. Jednak Diletta i Can już nie są razem. Can na Instagramie ogłosił, że jest singlem.

Włoskie media podają, że Francesca i Can bardzo się pilnują poza planem filmowym, by zawsze był z nimi ktoś trzeci… ponieważ tureckiemu gwiazdorowi trudno się oprzeć.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Premiera serialu Tajemnicze barwy Sycylii już dziś o godz. 22:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 w AXN.

Źródło: Antenna Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *