Maraton i premiera 4. sezonu „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” w Cartoon Network

Poszukiwanie skarbów z sekretnych map, podchody w lesie, wycieczki do tajemniczej Drugiej Strony Potoku – Craig Williams i jego przyjaciele brali już udział w wielu fantazyjnych zabawach. Widzowie będą mogli dołączyć do kolejnych przygód kreatywnych odkrywców z Herkleton już tego lata! Cartoon Network zaprasza na wakacyjny maraton „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”. Premiera w poniedziałek 27 czerwca o 8:20. Od 1 sierpnia o 9:20 widzowie będą mogli oglądać także premierowy 4. sezon serialu.

Sprawdź godziny emisji serialu „Craig znad Potoku” w PROGRAMIE TV

Ben Levin i Matt Burnett, producenci, scenarzyści i artyści stworzyli wyjątkowe animowane światy. Sławę przyniósł im „Steven Universe”. Międzygwiezdne perypetie intrygujących, nieoczywistych postaci z tego serialu pokazywały, że wyobraźnia twórców nie ma granic. Po galaktycznych eksploracjach animatorski duet postanowił zaprezentować bardziej ziemską i bliższą Ziemi historię: tak powstał „Craig znad Potoku”, który gości na ekranach od 2018 roku. Odbiorcy pokochali główne postaci: Craiga, J.P. Kelsey i ich nieoczywiste przygody. W przygotowaniu jest film pełnometrażowy o ich losach, „Craig of the Creek: The Movie”. Będzie to prequel opowiadający o czasie, kiedy Craig przeprowadził się do Herkleton.

W letnim maratonie stacja pokaże różne odcinki z emitowanych do tej pory sezonów serialu. Na najmłodszych widzów czekają wakacyjne wycieczki z bohaterami kreskówki, nowi przyjaciele i odkrycia godne prawdziwych poszukiwaczy! Bohaterowie spotkają kartonowego twórcę, który potrafi zrobić wiele rzeczy z papieru. Craig otrzyma zaproszenie, by dołączyć do tworzenia najnowszej kreacji. Z kolei Kelsey, odważna dziewczynka o mocnym charakterze, będzie dowodzić bardzo ważną misją: odebraniem obiadu na wynos!

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera maratonu „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” już w poniedziałek 27 czerwca o 8:20.
Emisja codziennie o 8:20. Premiera 4. sezonu „Craig znad Potoku” w poniedziałek 1 sierpnia o 9:20. Emisja codziennie o 9:20.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *