Maraton „Pory na przygodę” w Cartoon Network

W lipcu 2016 roku wszystkich fanów „Pory na przygodę” czeka serialowa uczta. Cartoon Network wyemituje specjalny maraton poświęcony najpopularniejszym bohaterom kreskówki. Pierwszy odcinek cyklu „Legendarni bohaterowie Pory na przygodę” już 25 lipca. Przygody Finna, Jake’a i ich przyjaciół będzie można oglądać do 26 sierpnia.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Wakacyjne poranki w Cartoon Network będą należały do zwariowanego Finna, Jake’a i ich przyjaciół z Krainy Ooo. Stacja przygotowała dla wszystkich wielbicieli kreskówki specjalny, serialowy maraton „Legendarni bohaterowie Pory na przygodę”. Każdy tydzień będzie poświęcony innej postaci. Nie zabraknie zabawnych sytuacji i zwariowanych zwrotów akcji, a Finn cały czas będzie robił wszystko, by spełnić swoje marzenie i zostać bohaterem.

Pojawią się wszystkie znane i lubiane postacie: Lodowy Król, który wciąż poszukuje wybranki swojego serca, władczyni Słodkiego Królestwa – Królewna Balonowa i przypominający konsolę komputer BMO. Królewna Grudkowego Kosmosu nieraz da o sobie znać, rozpętując głośne awantury, a Marcelina znów udowodni, że jest wyjątkowo dzielna.

Nagrodzona Emmy „Pora na Przygodę” to opowieść o Finnie – szalonym dzieciaku i jego najlepszym przyjacielu Jake’u – magicznym psie o dobrym sercu. Ratowanie księżniczek i walka z potworami to codzienność głównych bohaterów, którzy każdego dnia tylko czekają na kolejną, wielką misję do wypełnienia.

Emisja maratonu „Legendarni bohaterowie Pory na Przygodę” już od 25 lipca, codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 8:00 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *