Maraton serialu „Wilfred” w ESKA TV (grafika)

ESKA TV przygotowała dla swoich widzów maraton pierwszego sezonu serialu „Wilfred”, który na antenie stacji zostanie wyemitowany 15 i 16 sierpnia 2014 roku.

Na antenie ESKA TV od godziny 23:00 do 2:00 będzie można zobaczyć po 6 odcinków pierwszego sezonu popularnego serialu amerykańskiego „Wilfred”. Stacja wyemitowała już dwie serie serialu – w roku 2013 po raz pierwszy znalazł się w jesiennej ramówce ESKA TV.

Z racji popularności „Wilfreda” w Polsce i sympatii naszych widzów postanowiliśmy przypomnieć pierwszy sezon serialu. Żadna ogólnodostępna telewizja nie pokazała go dotąd na swojej antenie – mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowa ESKA TV.

eskatvwilfred

„Wilfred” to amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację FX od 23 czerwca 2011 roku. Do tej pory powstały 4 serie. Jest to opowieść o pogrążonym w depresji młodym prawniku Ryanie (Elijah Wood), który podejmuje nieudaną próbę samobójczą. Na prośbę atrakcyjnej sąsiadki Jenny (Fiona Gubelmann) opiekuje się jej psem. Jednak Wilfred (Jason Gann) nie jest zwyczajnym czworonogiem, lecz mężczyzną w przebraniu psa. Przynajmniej tak widzi go Ryan. Co więcej – obaj zabiegają o względy Jenny. Jednocześnie Wilfred pomaga zagubionemu mężczyźnie ponownie odnaleźć radość życia.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *