Maraton z 1. sezonem serialu „Kraina bezprawia” na kanale AMC

W sobotę, 18 marca od godziny 21:00, kanał AMC wyemituje maraton z 1. sezonem serialu „Kraina bezprawia” („Into the Badlands”). Produkcja przedstawia postapokaliptyczny obraz przyszłości, w którym cywilizacja jaką znamy uległa zniszczeniu, a ziemie podzielone zostały pomiędzy siedmiu baronów, którzy kontrolują życie podwładnych. Polska premiera 2. sezonu odbędzie się 20 marca o godzinie 3:00 (w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych), na powtórkę zapraszamy tego samego dnia o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AMC

W utrzymaniu dyktatorskich rządów baronów wspiera armia wyszkolonych Siepaczy, którzy od dzieciństwa są przygotowywani do swej roli. Cieszą się również przywilejami niedostępnymi dla zwykłych ludzi, a dla swojego władcy są gotowi na każde poświęcenie. Uczestniczą w wielu niebezpiecznych misjach, dlatego rzadko dożywają trzydziestu lat. Wszelkim regułom wymyka się jednak jeden z nich, Sunny (Daniel Wu), który awansował na stanowisko regenta przewodniczącego wszystkim Siepaczom i jest najbardziej zaufanym doradcą barona Quinna (Marton Csokas). Jego legenda budowana jest na fakcie, że łącznie dokonał ponad 400 zabójstw. Będący z natury samotnikiem, Sunny nigdy nie szukał przyjaciół. Jednak gorący romans z doktor Veil sprawił, że mężczyzna zaczął patrzeć na świat inaczej. Oboje marzą o wspólnej przyszłości z dala od Krainy bezprawia. Gdy losy wojownika i tajemniczego chłopca o imieniu M.K. (Aramis Knight) przecinają się, mężczyzna zdaje się być coraz bliżej osiągniecia celu, dzięki któremu ochroni ukochaną kobietę.

„Kraina bezprawia” to unikalne połączenie wielu gatunków – odnajdziemy tu zarówno elementy kina akcji oraz sztuk walki, jak również cechy charakterystyczne dla produkcji przygodowych i fantasy. Inspiracją dla twórców serialu była klasyczna powieść chińska „Wędrówka na Zachód”.

„Kraina bezprawia”

Maraton 1. sezonu: sobota, 18 marca, godzina 21:00

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *