Maraton z „Pingwinami z Madagaskaru” w Nickelodeon

Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka – maraton z premierowymi odcinkami „Pingwinów z Madagaskaru” oraz  odcinkiem specjalnym – „Operacja wielka kula”, już 4 i 5 sierpnia na Nickelodeon.

Bohaterami kultowej już kreskówki są pingwiny – komandosi, których główną misją jest przejęcie panowania nad zoo w Central Parku. Kowalski, główny strateg pingwiniej grupy do zadań specjalnych, obmyśla zawsze wszystko bardzo rzetelnie oraz tworzy raporty. Rico – mistrz strzelania, wysadzania oraz… połykania różnych przedmiotów – przydaje się tam, gdzie trzeba coś zniszczyć lub ukryć. Grupa wykorzystuje jego żołądek do magazynowania wszelakiego sprzętu. Kolejnym członkiem grupy specjalnej jest Szeregowy – najrozsądniejszy ze wszystkich, lecz ze względu na młody wiek, najrzadziej słuchany przez resztę. Do bandy należy również Skipper – nieufny, wydający rozkazy pingwin, który boi się igieł i uwielbia sushi.

Największym problemem pingwinów jest Król Julian – samolubny i zakochany w sobie lemur, który uważa się za prawowitego króla zoo. Wraz ze swoimi zwolennikami, ciągle przeszkadza pingwinom w objęciu władzy. Niebanalne misje, niebezpieczne zadania i zabawne dialogi sprawiają, że każdy odcinek jest wyjątkowy i pełen humoru.

Maraton serialu „Pingwiny z Madagaskaru” – emisja w Nickelodeon:
Sobota (4 sierpnia), od godziny 17:35
Niedziela (5 sierpnia), od godziny 10:25

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *