Maraton z serią filmów „Oszukać przeznaczenie” w Warner TV

Warner TV zaprasza na maraton z popularnymi thrillerami. Cykl „Oszukać przeznaczenie” szybko podbił serca widzów na całym świecie wciągającymi zwrotami akcji i nietypową kulminacją fabuły. Stacja wyemituje wszystkie części serii w przedostatnim tygodniu marca. Start już w poniedziałek 21 marca o 22:55.

Sprawdź godziny emisji filmu „Oszukać przeznaczenie” w PROGRAMIE TV

Już pierwsza produkcja z serii „Oszukać przeznaczenie” wyróżnia się wyjątkowym założeniem fabularnym. Główne postaci doświadczają wizji wypadku, a następnie próbują przechytrzyć los i nie dopuścić do ziszczenia się tych zdarzeń. Widzowie razem z bohaterami mogą próbować rozwikłać osobliwą zagadkę: w jaki sposób powstrzymać nadejście tego, co nieuchronne? Czy można oszukać tytułowe przeznaczenie, ocalić siebie i innych? Czy można znaleźć sposób na realizację swojego planu?

Twórcy serii wykreowali klimat filmów nie tylko konstruując misterną, nietypową zagadkę dla bohaterów i widzów. Do sukcesu przyczyniło się również umiejętne korzystanie z nawiązań do kultowych filmów i postaci z historii kina. Bohaterowie noszą imiona takie jak Hitchcock, Murnau, Browning czy Dreyer – wszystko to nazwiska słynnych reżyserów, którzy byli mistrzami kina zapewniającego widzom dreszczyk grozy podczas seansu.

Sprawdź godziny emisji filmu „Oszukać przeznaczenie 5” w PROGRAMIE TV

Zanim rozpoczęła się realizacja pełnometrażowej produkcji, początkowo fabuła pierwszego z filmów miała być nakręcona jako jeden z odcinków serialu „Z archiwum X”. Ostatecznie Mulder i Scully nie rozpoczęli śledztwa w sprawie tajemniczych i proroczych wizji.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Wielbiciele filmowej serii mogą wyczekiwać kontynuacji: szósta część jest w trakcie produkcji.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *