Finał konkursu Miss World 2021 na żywo w TVP Kobieta

W środę, 16 marca w Puerto Rico odbędzie się 70. finał konkursu Miss World 2021. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która ma szansę na zdobycie korony dla najpiękniejszej kobiety świata. To wyjątkowe wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie na antenie TVP Kobieta. Początek transmisji w nocy z 16 na 17 marca o godzinie 1:00. A już w nocy z 15 na 16 marca o godz. 00:20 widzowie będą mogli obejrzeć wywiad z Karoliną Bielawską przeprowadzony przez Mateusza Szymkowiaka w programie „Taka jak Ty”.

Sprawdź godziny emisji Miss World w PROGRAMIE TV

W środę w San Juan, stolicy Puerto Rico, najpiękniejsze kobiety świata będą rywalizować o najbardziej prestiżowy tytuł wśród międzynarodowych konkursów piękności – tytuł Miss Świata. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Już w nocy ze środy na czwartek dowiemy się, czy ma szansę przejąć koronę z rąk obecnej Miss Toni-Ann Singh z Jamajki, najdłużej panującej Miss Świata po tym, jak z powodu pandemii 70. jubileuszowy konkurs został przeniesiony na 2021, a następnie na 2022 rok.

Tradycja konkursu sięga 1951 roku. Bierze w nim udział najliczniejsza grupa uczestniczek ze wszystkich konkursów piękności, prześcigając nawet prestiżowy Miss Universe. Kandydatka do tytułu Miss World musi spełnić kilka warunków: oprócz wygranych wyborów miss lub wicemiss w swoim kraju, musi być panną, a w momencie gali finałowej, nie może mieć mniej niż 16 i więcej niż 27 lat.

Według komentatorów i fanów konkursu, którzy śledzą jego etapy w mediach społecznościowych, Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska ma duże szanse, by znaleźć się w finałowej piątce. Nasza reprezentantka ma 22 lata, pochodzi z Łodzi i jest studentką Politechniki Łódzkiej. Udziela się charytatywnie i społecznie. Uwielbia podróże. Podczas finałowego pokazu strojów narodowych oraz konkurencji tanecznej „Dances of the World” Polka zaprezentuje się światowej publiczności w ludowym stroju z ziemi łowickiej i wykona tradycyjne tańce: kujawiaka i oberka.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Finał konkursu „MISS ŚWIATA 2021” ekskluzywnie na antenie TVP Kobieta, 17 marca o godz. 1:00, powtórka o godz. 21:30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *