Przedwiośnie w Chillizet

14 marca do dotychczasowych prowadzących Chillizet dołączyli: Maks Behr, Gabi Drzewiecka, Dominika Kontarowicz, Daria Ładocha, Anna Tatarska, Piotr Wojtków oraz Zofia Zaniewska-Wojtków. Na antenie pojawią się nowe autorskie audycje o muzyce, filmach, kulinariach, psach i świecie showbiznesu. Zmienia się układ pasm.

Poranny program „Śniadanie do łóżka” od 7:00 do 10:00 prowadzi samodzielnie Rafał Turowski, który dotychczas był współgospodarzem audycji z Dagmarą Kowalską. Po trzyletniej przerwie na antenę Chillizet wraca Gabi Drzewiecka ze swoją autorską audycją muzyczną „Gabinet dźwięku”. Będzie ją można usłyszeć w każdą środę od 21:00 do 23:00. Od poniedziałku do piątku siedem razy w ciągu dnia (10:00-15:00 i 18:00) pojawią się wiadomości kulturalne „W pogoni za kulturą” przygotowywane przez Magdę Bauer. W piątki (13:00-16:00) o serialach, filmach i festiwalach opowiadać będą Anna Tatarska i Tomasz Śliwiński w programie „Filmozgrani”, a o 19:00 na antenie zagości dwugodzinne pasmo klubowe „Primadoma Club” przygotowywane przez Dominikę Kontarowicz.

Nowości pojawią się również w weekendy. W soboty (12:00-14:00) gospodarzami programu dla miłośników czworonogów „Szczeka, merda, mówi” będą trenerzy i zwierzęcy behawioryści – Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków. Z kolei „Zza kulis” (18:00-19:00) to audycja o tajemnicach świata showbiznesu. Ze swoimi gośćmi za kulisy będzie zaglądać Maks Behr – model, prezenter i reporter programu „Co za tydzień” w telewizji TVN.

W niedzielne południe dziennikarka kulinarna Daria Ładocha zaprosi na dwie godziny kuchennych wyzwań i doznań, czyli „Daria, nóż i już”. Rozmowy z dystansem i humorem dotyczące wielu nurtujących tematów związanych z żywieniem.

Na antenie Chillizet pozostają dotychczasowe programy Agaty Passent („Biblioteka radiowa”), Macieja Ulewicza („KrUlewicz”), Iwony Kutyny („Same przyjemności”), Marcina Wojciechowskiego („Singiel z wyboru”), Hanny Rydlewskiej („Edycja limitowana”), Dagmary Kowalskiej („Bryki Dagmary”), Kuby Sito („Biznes przez Sito”), Jeremiego Pedowicza („Trzecia planeta od słońca”) i Magdy Bauer („Plac zabaw”).

W tygodniu pasma towarzyszące Chillizet (10:00-19:00) poprowadzą Dominika Biegańska, Tomasz Śliwiński i Dagmara Kowalska.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *