Marcin Kotyński prowadzącym Disco Polo Music

Disco Polo Music z nowym prowadzącym codziennych programów muzycznych oraz koncertów transmitowanych na antenie.

Sprawdź ofertę kanału Disco Polo Music w PROGRAMIE TV

Od maja do grona prowadzących Disco Polo Music dołącza Marcin Kotyński. Widzowie zobaczą go w codziennych programach muzycznych „Top 10 – lista przebojów” i „Disco Polo Life”. Marcin Kotyński będzie prowadzić również koncerty emitowane na żywo na antenie Disco Polo Music.

Marcin Kotyński od 2013 roku był prezenterem radia Vox FM oraz stacji Vox Music TV. Wcześniej związany m.in. z TVP Warszawa, TVN24, Radiem Plus oraz Polskim Radiem Białystok.

„Top 10 – lista przebojów” to program, w którym przedstawiane są najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową. Program jest emitowany na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 18:00.

„Disco Polo Life” to program, w którym widzowie nie tylko mogą posłuchać ulubionej muzyki, ale również mają okazję obejrzeć wywiady z gwiazdami, relacje z najciekawszych imprez muzycznych oraz poznać najgorętsze plotki i newsy sceny disco polo. W programie prezentowana jest również muzyczna wizytówka specjalnie dedykowana debiutantom, którzy mają szansę opowiedzieć o swoich projektach. „Disco Polo Life” na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 19:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *