Marcin Patrzałek wygrał 9. edycję „Must Be The Music”

Za widzami finał 9. edycji „Tylko Muzyka. Must Be The Music”. Zwycięzcą muzycznego show Polsatu został 14-letni wirtuoz gitary Marcin Patrzałek.

Ciągle jestem oszołomiony! Nie mogę w to uwierzyć. To jest coś cudownego, że taki zwykły chłopak, który wysłał filmik jak gra na gitarze na casting, wygrywa taki program – wyznał tuż po ogłoszeniu wyników Marcin Patrzałek.

Wymarzyłem sobie szkołę w Stanach Zjednoczonych w Bostonie – Berklee College of Music. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych szkół muzycznych na świecie i byłoby cudownie, gdybym tam się dostał. Na pewno ta nagroda mi w tym pomoże – dodaje zwycięzca 9. edycji „Must Be The Music”.

Dzięki wygranej w „Must Be The Music” nastolatek w następny weekend wystąpi na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie. Marcin wygrał także 100 tysięcy złotych oraz kampanię reklamową w RMF FM o wartości 100 tysięcy złotych.

Gwiazdą finałowego odcinka była wokalistka Jessie Ware.

Aktualnie trwają castingi do 10. edycji „Tylko Muzyka. Must Be The Music”. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres casting@mbtm10.pl. Więcej informacji na oficjalnym profilu programu www.facebook.pl/tylkomuzyka.

Źródło: Jake Vision

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *