Marcin Prokop jesienią w Radiu Złote Przeboje

Program Marcina Prokopa „Siła wyższa”, skecze „Złotarodzinka.pl”, „Weekend z gwiazdą”, którego gospodarzem będzie Robert Janowski, Łukasz Nowicki jako głos stacji oraz zabawa dla słuchaczy „Muzyka daje radość” – to nowości, które już od 1 września br. pojawią się na antenie Radia Złote Przeboje. W jesiennej ramówce stacji znalazły się też audycje prowadzone przez znane już duety – Odetę Moro i Piotra Jaworskiego oraz Agnieszkę Kasprzyk i Jarosława Budnika, a także weekendowy program Marzeny Rogalskiej.

Od początku września br. Radio Złote Przeboje zaprosi wszystkich do słuchania propozycji programowych z nowej ramówki.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00 będzie nadawana poranna audycja „Złote Przeboje na dzień dobry”, którą prowadzą Odeta Moro i Piotr Jaworski. W programie znajdą się nowe i dobrze znane słuchaczom Radia Złote Przeboje pozycje, jak np. wypowiedzi dzieci, które komentują różne aspekty rzeczywistości – często w zaskakujący i zabawny sposób.

Pasmo towarzyszące słuchaczom w pracy, emitowane w godzinach 10:00-14:00, poprowadzi Jerzy Elvis Telesiński.

Po godzinie 12:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom nowy program Marcina Prokopa „Siła wyższa”. Marcin Prokop będzie pomagać osobom, które poproszą go o załatwienie za nich pozornie niemożliwych do rozwiązania spraw. „Siłę wyższą” będzie można usłyszeć od poniedziałku do piątku o godzinie 12:10.

Popołudniowe pasmo Radia Złote Przeboje, w godzinach 14:00-18:00, poprowadzi duet Agnieszka Kasprzyk i Jarosław Budnik. Audycja o nazwie „W samo popołudnie” zmieni swój charakter na magazyn muzyczno-rozrywkowy pełen aktualnych informacji i konkursów.

Od poniedziałku do czwartku od godziny 18:00 w paśmie wieczornym słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w atrakcyjnych konkursach i posłuchać wywiadów z polskimi i nie tylko muzykami – zarówno tymi z wieloletnim doświadczeniem, jak i stawiającymi pierwsze kroki w świecie rozrywki. Program poprowadzą na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brehl.

Natomiast w każdy piątek po godzinie 18:00 Tomasz Brehl zaprosi wszystkich na „Listę przebojów Radia Złote Przeboje”.

Dodatkowo, od poniedziałku do piątku na antenie stacji kilka razy dziennie pojawią się Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek, którzy wcielą się w postacie rodziców, mierzących się z nietypowymi pytaniami i problemami swojej pociechy w skeczach „Złotarodzinka.pl”.

Gospodarzem „Weekendów z gwiazdą” w Radiu Złote Przeboje będzie Robert Janowski, który w każdą sobotę i niedzielę przez cały dzień przybliżać będzie słuchaczom sylwetki i najlepsze piosenki gwiazd muzycznych.

Od pierwszego weekendu września br. do Radia Złote Przeboje wraca też Marzena Rogalska z audycją „Rogalska od kuchni.” W programie Marzena Rogalska gościć będzie u znanych aktorów, piosenkarzy i innych gwiazd w czasie ich przygotowań do spektakli czy występów, często prowadząc rozmowy w teatralnych garderobach lub za sceną koncertową. Audycji „Rogalska od kuchni” można będzie słuchać w każdą sobotę od godziny 10:00 do 12:00.

Od września br. w oprawie stacji pojawi się głos znanego aktora teatralnego, filmowego i dubbingowego Łukasza Nowickiego.

5 września br. na antenie Radia Złote Przeboje rozpocznie się też konkurs dla słuchaczy „Muzyka daje radość”. W zabawie, opartej na rywalizacji dwóch osób, do wygrania będą słuchawki z limitowanej, specjalnej edycji Radia Złote Przeboje, złote smartfony z aplikacją do słuchania stacji oraz bilety na dowolny koncert w Polsce. Konkurs będzie rozgrywany na antenie trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku, przez 5 tygodni.

Nowości z ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na www.zloteprzeboje.pl oraz na profilach Radia Złote Przeboje w mediach społecznościowych.

Jesienią br. ruszy nowa kampania reklamowa stacji.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *